Orientuje się ktoś gdzie moŻna studiowac inŻynierie genet. ?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
anli

Orientuje się ktoś gdzie moŻna studiowac inŻynierie genet. ?

Post autor: anli »

Byłabym wdzięczna za informacje. Przy okazji moŻe ktos wie jak jest na tym kierunku: czy jest bardzo duŻo nauki, czy jest fizyka, majca itp
farba
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 16:11

Re: Orientuje się ktoś gdzie można studiowac inżynierie gene

Post autor: farba »

anli pisze:Byłabym wdzięczna za informacje. Przy okazji może ktos wie jak jest na tym kierunku: czy jest bardzo dużo nauki, czy jest fizyka, majca itp
Z tego co wiem to takiego kierunku nie ma. Mozesz zrobic taka specjalizacje. Nie bde sie wypowiadac jak jest w Polsce bo nie wiem ale w USA to mozesz po bioli zrobic taki wlasnie doktorat. Podejzewam ze w Polsce jest podobnie: specjalizacja lub doctorat po biotechu albo bioli.
alison

Re: Orientuje się ktoś gdzie moŻna studiowac inŻynierie genet. ?

Post autor: alison »

nie wiem czy jest taki kierunek(raczej nie) ale waro wybrac się na Rolniczą w Poznaniu)albo na Technologię zywności i opoten na specjalizację biotechnologia, lub od razu na kierunek biotechnologia.na 4 roku jest inzynieria genetyczna biologia molekularna immunologia itd.zajęcia sa super materiał cięzki (ale wiadomo jak to z genetyką).mamy tu pilotowa stacje mikrobiologii i biotechnologii, która wyposazona jestw najnowocześniejszy sprzęt-i o dziwo studenci z niego korzystają0
polecam goracoaha po tridze jest duŻo chemii troche fizyki.matma i statystyka na 1 roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość