UMK: biologia czy biotechnologia???

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
ada

UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: ada »

czy warto iść na biologię na UMK? a moze biotechnologia?
bambus

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: bambus »

ada pisze:czy warto iść na biologię na UMK? a moze biotechnologia?
Nie wiem jak na UMK, ale lepeij chyba wybrać biotechnologię - większe perspektywy na przyszłość
ania

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: ania »

idac na biotechnologie na umk oczekiwalam ze zostane w miare solidnie przygotowana do zawodu,a teraz okazuje sie ze ten kierunek to raczej biologia o profilu biotechnologicznym.nazywanie tego kierunku biotechnologia jest po prostu oszustwem,bo w rzeczywistosci niewiele róŻni się od biologi.
Escherichia coli

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: Escherichia coli »

Ania pisze:idac na biotechnologie na umk oczekiwalam ze zostane w miare solidnie przygotowana do zawodu,a teraz okazuje sie ze ten kierunek to raczej biologia o profilu biotechnologicznym.nazywanie tego kierunku biotechnologia jest po prostu oszustwem,bo w rzeczywistosci niewiele róŻni się od biologi.
Ech tam gadanie! Ja sobie chwale biotech na UMK. Mam porownanie z Gdanskiem :558: i oczywiscie zauwazam pewne niedociagniecia, ale czego wy wymagacie? Kierunek dopiero raczkuje :562: . A jesli komus malo zajec i wolalby miec w planie inne rzeczy, to kto mu przeszkodzi isc do Dziekana na mila rozmowe? Ludzie, wiecej inicjatywy! :569:
Pozdrawiam,
E. coli
dj_marian

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: dj_marian »

czym wy sie przejmujecie dzisiaj liczy siedyplom a nie wiedza :D
BLE

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: BLE »

:yahoo: :oops: :evil: :evil: :roll: :roll:
wlasnie ten

Re: UMK: biologia czy biotechnologia???

Post autor: wlasnie ten »

dj_marian pisze:czym wy sie przejmujecie dzisiaj liczy siedyplom a nie wiedza :D
własnie chyba nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości