czaszka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: czaszka

Post autor: Jootka »

Morfeusz pisze:do garnka z domestosem i gotowanie? Czy jakieś nowe super sposoby sie pojawiły? Wiem, że ktoś w proszku ixi kąpał.
to pierwsze Proces gotowania plus wyziewy domownicy wspominają do dzisiaj, (ojciec prawie zemdlał jak wszedl do kuchni). Całkowicie zapachu do dzisiaj nie udalo sie usunąć
coleopter
Posty: 21
Rejestracja: 1 lut 2008, o 12:41

Re: czaszka

Post autor: coleopter »

Jootka pisze: to pierwsze Proces gotowania plus wyziewy domownicy wspominają do dzisiaj, (ojciec prawie zemdlał jak wszedl do kuchni). Całkowicie zapachu do dzisiaj nie udalo sie usunąć
I czym się chwalisz ! Idiotyzm.
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: czaszka

Post autor: Jootka »

coleopter pisze:I czym się chwalisz ! Idiotyzm.
Przede wszystkim, ja sie niczym nie chwalę, opisuje tylko pewne zdarzenie ktore mialo miejsce i to nie u mnie w domu, co wiedzialbys gdybys przeczytal pare postow do tylu wiecej

A samozałatwianie od grabarza też uważam za idiotyzm co zilustrowałam przykładem z życia
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: czaszka

Post autor: yeast »

mimi11 pisze:Myszor a chciałbyś żeby Twoja czaszka przechodziła z rąk do rąk?
raczej nie
Nie wiem jak Myszor, ale mi już raczej po smierci będzie wszystko jedno. A przynajmniej komuś się na coś przydam:P. Moim zdaniem to jest troche takie samo myślenie, jak z przeszczepami - absurdalny strach przed byciem pokrojonym po śmierci. Poza tym nie widze większej różnicy miedzy wypożyczaniem a kupowaniem czaszki.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: czaszka

Post autor: york »

yeast pisze:Nie wiem jak Myszor, ale mi już raczej po smierci będzie wszystko jedno. A przynajmniej komuś się na coś przydam:P. Moim zdaniem to jest troche takie samo myślenie, jak z przeszczepami - absurdalny strach przed byciem pokrojonym po śmierci.
może dla Ciebie, w tym momencie nie raczyłeś pomyśleć o drugiej osobie

skąd wiesz, że ta osoba życzyła sobie abyś uczył się z jej czaszki?
Polaris
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2008, o 20:06

Re: czaszka

Post autor: Polaris »

mimi11 pisze:skąd wiesz, że ta osoba życzyła sobie abyś uczył się z jej czaszki?
Zastanowiłeś się and tym yeast. A może tej osobie będzie potem przykro, że sie uczysz z jej czaszki.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: czaszka

Post autor: doktorka »

dlatego jak juz sie ktos musi uczyc z czaszki (chociaz nie wiem w jakim celu, rownie dobrze nalezaloby sobie sprezentowac jelita lub miesnie grzbietu, zeby nie uczyc siena sucho z ksiazki pf), to niech sie uczy z czaszek ludzi, ktorzy za zycia zdecydowali, ze chca byc materialem do nauki. takie czaszki znajduja sie w prosektoriach umedow mysle, u mnie przynajmniej tak


Jootka, jak na 1 anatomii ktos zapytal asystenta o czaszke, to najpierw zostal wysmiany, ze na co mu czaszka, a pozniej ostro ochrzaniony]
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: czaszka

Post autor: Padre Morf »

mimi11 pisze:raczyłeś
mimi11 pisze:uczył
Polaris pisze:Zastanowiłeś się and tym yeast.
Gratuluję operacji zmiany płci i zrobienie z naszej yeast faceta

[ Dodano: Pon Sie 25, 2008 11:15 ]
doktorka pisze:rownie dobrze nalezaloby sobie sprezentowac jelita lub miesnie grzbietu
niektórzy kupuja świńskie u rzeźnika
doktorka pisze:Jootka, jak na 1 anatomii ktos zapytal asystenta o czaszke, to najpierw zostal wysmiany, ze na co mu czaszka, a pozniej ostro ochrzaniony]
To jest przede wszystkim przestępstwo wiec sie nie dziwcie, że asystenci sie wydzierają.
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: czaszka

Post autor: nxxx »

Handel zwłokami nieodmiennie kojarzy mi się z pewnym personelem pogotowia łódzkiego. Na tej samej zasadzie, co kupić od kogoś czaszkę, można kupić wyciętą komuś żywemu bez jego zgody nerkę
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: czaszka

Post autor: Jootka »

dzięki doktorka, teraz już przynajmniej mam jakieś pojęcie co się kryje za murami naszego UM
Morfeusz pisze:niektórzy kupuja świńskie u rzeźnika
Kolega zbieral padlinę ze sklepów zoo i robił jej sekcje
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: czaszka

Post autor: doktorka »

za murami UMP kryje sie złoooooooooo nie za wszystkimi

Jootka, napisz mi w pizdzierniku z kim masz anatomie, to Ci moze cos podpowiem odnosnie preferencji danych delikwentów (kazdy lubi/umie co innego w zaleznosci od wyksztalcenia)


Morfeusz, tego jeszcze nie slyszalam:D chociaz swinki to przydatne w medycynie zwierzeta, szczegolnie ich golonki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: czaszka

Post autor: Medycyna Lwów »

Morfeusz, tego jeszcze nie slyszalam:D chociaz swinki to przydatne w medycynie zwierzeta, szczegolnie ich golonki
moi sąsziedzi z akademika uczyli się szycia chirurgicznego na świńskich łbach, więc jak najbardziej przydatne.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: czaszka

Post autor: Padre Morf »

moi sąsziedzi z akademika uczyli się szycia chirurgicznego na świńskich łbach, więc jak najbardziej przydatne.
łbach i nogach. Cała plejada polskiej chirurgii (i nie tylko) sie na nich szkoliła.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości