Czy Bochenek może być używany?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
epinefrynka

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: epinefrynka »

Ja też jestem pionierem w rodzince, ale mnie szczęśliwie zakupy ominęły - można powiedzieć że Bochna w prezencie dostałam
Ehh Bochenek Nie zapomnę jak kiedyś koleżanka do mnie przyszła, popatrzyła na Bochenka stojącego na półce
-To podręcznik?"
-Tak
-E.Taki jeden tom na rok spokojnie przerobić można."
I ta mina, gdy dowiedziała się że to na 1 rok ^^ (bezcenne.)
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: scarlett89 »

Chyba potem w sumie on po to sluzy - zeby postawic na polkę i sie pucować
epinefrynka

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: epinefrynka »

O tk, na półce to on wrażenie robi
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: ollciakus »

mi się tam dobrze z tego uczyło. Takie smaczki anatomiczne czysta przyjemność z czytania
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: byebye »

a co sądzicie o Podstawach Anatomi Człowieka Urbanowicza?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czy Bochenek może być używany?

Post autor: doktorka »

ollciakus pisze:mi się tam dobrze z tego uczyło. Takie smaczki anatomiczne czysta przyjemność z czytania
ja tez korzystalam z bochena, nawet na zalke z embriologii cos tam doczytywalam na 1 roku. mam nowe wydanie, bo dostalam w niezlej promocji, mam tez w domu po mamie 2 tomy bochena przedpotopowego, tak jak Morfeusz mowi, rozni sie glownie nazewnictwem, nie wiem jak na innych uczelniach, ale u nas uzywanie starego nazewnictwa bylo niemile widziane i gnebione.

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 12:11 ]
Polaris pisze:
Kaamil pisze:zadajesz pytania w stylu 5-pięcioletniego dziecka. TAK może być, niejednokrotnie pisano to na forum, czytanie nie boli To co w anatomii mieli odkryć to odkryli już dawno temu.
Takie chamskie odzywki zostaw dla siebie. Jak chcesz coś napisać to z kulturą (o ile ją masz) !

zgadzam sie, zwlaszcza, ze Kaamil jest po 1 roku, co przyznam szczerze zdziwilo mnie mocno, bo ton wypowiedzi wszelakich wskazuje na lekarza chirurga z 30 letnim stazem pracy.

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 12:12 ]
MatiGl pisze: mając 1800 pare postów i żadnego warna, chyba raczej wie co pisze.

i z reguły ma rację, a w tym przypadku na 100% ma rację czytanie nie boli.

pewnie dlatego, ze jest moderatorem na ktoryms z forow]

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 12:13 ]
Skaza pisze:Jak myślicie czy zakup Bochenka z 89-91 roku ma sens? Czy to jest ta sama treść, czy nauka poszła na tyle do przodu, że trzeba zaopatrywać się w nowe książki. Dzięki z góry

nie uwazam, zeby to bylo glupie pytanie, wrecz przeciwnie] skad masz wiedziec przeciez
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości