czaszka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: czaszka

Post autor: Imperfana »

Kaamil
Im dłużej Cię czytam, tym bardziej przekonuję się do tego, że jesteś typowym przykładem internetowego trolla. Tutaj nikt nie robi giełdy ludzkich szczątków, nie sypią się ogłoszenia czy inne oferty, więc, naprawdę, wyluzuj. Jeśli jest inaczej i jeśli mocno obstajesz przy swoim to ja w takim razie pytam co ten wątek robi na forum i jakim cudem go moderatorzy nie zamknęli.
Forum jest od zadawania pytań, prawo ma do tego każdy. Użytkownik, po którym się tak zawzięcie ślizgasz po pierwsze nie kupczy, a po drugie zapewne przeczytał Twoją wcześniejszą odpowiedź, więc powtarzam- usiądź sobie i wyluzuj trochę.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: czaszka

Post autor: badger »

Imperfana pisze:Tutaj nikt nie robi giełdy ludzkich szczątków, nie sypią się ogłoszenia czy inne oferty,
owszem były takie oferty. Sam dałem bana jednej dziewczynie która chciała sprzedać ludzkie szczątki.
Imperfana pisze:to ja w takim razie pytam co ten wątek robi na forum i jakim cudem go moderatorzy nie zamknęli.
do tego już bardzo blisko jeżeli dyskusja nie będzie konstruktywna
Imperfana pisze:Im dłużej Cię czytam, tym bardziej przekonuję się do tego, że jesteś typowym przykładem internetowego trolla.
Kaamil jest tu moderatorem i proszę swoje prywatne uwagi przesyłać na pw. Argumenty ad personam na forum będą karane ostrzeżeniami zgodnie z regulaminem forum.
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: czaszka

Post autor: Imperfana »

badger pisze:owszem były takie oferty.
Były. Już nie ma- to znaczy, że pięknie się moderatorzy spisaliście i najlepiej tak trzymajcie.
Ja o tym, że użytkownik Majkelu nie uskutecznia handlu, co nieelegancko imputuje mu Kaamil. A moderator winien przecież dawać dobry przykład innym użytkownikom forum.
Zgodnie z regulaminem.
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: czaszka

Post autor: paol »

Imperfana, zaraz po słynnym już poście Majkela albo tuż przed nim (już nie pamiętam) pojawił się post o sprzedaży czaszki (już usunięty), stąd to zamieszanie.

(przepraszam za off top, ale to wytłumaczenie powinno zakończyc dyskusję)
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: czaszka

Post autor: ollciakus »

ta a potem znowu będzie UWAGA - TVN i głośny reportaż handel ludzkimi szczątkami wśród studentów medycyny.
Kaamil ma rację, ludzkie szczątki to nie jest jakas pamiątka ze studiów i tym bardziej nie powinno się poruszać takich tematów. Trochę szacunku ludzie!
Jeszcze się rok akademicki nie zaczal a już chcecie wszystko kupować / śmieszy mnie to, bo jak ja w tamtym roku rozpoczynałam edukacje na stomie to jakos tak się tym nie przejmowalam / i tym bardziej nie chodziło mi po głowie coś tak durnego jak pytanie się na forum za ile moge kupić czaszke p
pozdrawiam.
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: czaszka

Post autor: majkelu »

ollciakus pisze:i tym bardziej nie chodziło mi po głowie coś tak durnego jak pytanie się na forum za ile moge kupić czaszke
Nie dostrzegasz różnicy pomiędzy pytaniemza ile mogę kupić czaszkę aile kosztuje czaszka (z zastrzerzeniem charakteru teoretycznego tego zapytania)? Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może być po porstu ciekaw?
Nie wyraziłem chęci kupna ani też nie oferuję sprzedaży ludzkich szczątków, więc proszę wszystkich internetowych napinaczy, żeby poszukali sobie innego obiektu do docinek i obrażania. Jeżeli już ktoś koniecznie musi komentować moje wypowiedzi to niech ich przynajmniej nie przekręca.

Szczególna uwaga - wiadomo do kogo. Proponuję najpierw nauczyć się szacunku do żyjących, a potem dopiero odwalać Rejtana w obronie martwych.
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: czaszka

Post autor: ollciakus »

dla mnie nie ma wiekszej roznicy pomiedzy tymi dwoma pytaniami. tylko się głupio tłumaczysz. a jak takis żądny wiedzy to rozmawiaj o tym z ludzmi na privie a nie na forum.
Owszem forum to miejsce na dyskusje. wyrazania swojego zdania oraz pytania w celu wyjasnienia pewnych nieścisłości. Są jednakze takie tematy które nie powinny byc poruszane i zrozum to
no cóż Kaamil jest poprostu szczery, nie cacka się full respect for You Kaamil
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: czaszka

Post autor: MatiGl »

majkelu pisze:Nie dostrzegasz różnicy pomiędzy pytaniemza ile mogę kupić czaszkę aile kosztuje czaszka (z zastrzerzeniem charakteru teoretycznego tego zapytania)? Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może być po porstu ciekaw?
jak jesteś ciekaw, to korzystaj z googli, i poprzeglądaj różne inne fora gwarantuje Ci, że znajdziesz co szukaszTutaj jest po prostu pewien regulamin i jest on przestrzegany. Jak nie ma być nic związanego z handlem ludzkimi szczątkami, to nie ma i tyle jakbym Ci napisał, że czaszka kosztuje 103248zł, to następne pytanie by było gdzie.
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: czaszka

Post autor: Imperfana »

Zwracam się z uprzejmą prośbą do moderatora o zamknięcie wątku. Niby uprawia się tu bezprawie, a natrzaskane już 8 stron. Temat nazywa sięczaszka", więc niech się moderatorzy nie spodziewają, że rozmowa będzie o życiu w akademiku, progach punktowych czy czymkolwiek innym. Temat, jak piszecie, z założenia nie ma tu racji bytu, więc po prostu go zamknijcie zamist besztać kolejne osoby.
Bądźcie konsekwentni i spróbujcie swoją robotę wykonywać porządnie, bo tym wątkiem się po prostu ośmieszacie.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2008, o 11:29 przez Imperfana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: czaszka

Post autor: badger »

Temat rzeczywiście jest już wyczerpany.
Podsumowując:
-Własna czaszka oraz inne szczątki ludzkie studentowi medycyny nie są konieczne w nauce
- Wystarczy nauka na modelach sztucznych i oryginalnych wypożyczonych z prosektorium na uczelni
- Handel czaszkami i innymi częściami zwłok ludzkich jest prawne zakazany i karalny (z pozbawieniem wolności włącznie)
- Na forum zakazuje się umieszczania ofert kupna/sprzedaży szczątków ludzkich

Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 12:47 ]
Bądźcie konsekwentni i spróbujcie swoją robotę wykonywać porządnie, bo tym wątkiem się po prostu ośmieszacie.
jeśli masz jakieś uwagi co do pracy moderatorów forum proszę napisać o tym we właściwym temacie
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości