analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

analityka medyczna

Post autor: Vinci »

Orientuje sie ktos z was jakie sa perspektywy dostania pracy po tym kierunku, i co mozna w ogole pozniej robic i czy studia sa cięzkie ?
Meneva

Re: analityka medyczna

Post autor: Meneva »

moŻna pracować e labolatorium w szpitalu, albo w jakieś przychodni. badać róŻne nieprzyjemne rzeczy, wiesz co mam na mysli :)
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: analityka medyczna

Post autor: karabud »

No ogólnie analityka to siedzenie po uszy w g co kto lubi
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: analityka medyczna

Post autor: żabka »

dokladnie, co kto lubi na kazdy kierunek na am chyba trzeba miec tak zwanepowolanie"
jesli chodzi o perspektywy zatrudnienia to wydaje mi sie- chociaz moge sie mylic ze raczej srednie. na dobrze platna prace raczej male szanse
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: analityka medyczna

Post autor: karabud »

Kasa nie jest bardzo ważna w życiu. Pozatym masz dobre rozeznanie czy tak tylko przypuszczasz, że ciężko pracę znaleźć?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: analityka medyczna

Post autor: Vinci »

ja sie dowedziłem juz o tym kierunku wszystkiego co mozna: bardzo ciezki, duzo fizyki i matematyki, strasznie duzo uczenia i perspektyw na prace nie ma, jesli juz to za marne grosze, jedyny plus to to ze studia sa bardzo ciekawe
analityk

Re: analityka medyczna

Post autor: analityk »

hehe analityka jest zajefajna POLECAM i ma malo wspolnego z praca w szpitalnym laboratorium jesli ktos tylko ma wyzsze cele w zyciu:]
wlasnie ten

Re: analityka medyczna

Post autor: wlasnie ten »

Masz coś zle informacje, alaityke to bardzo ciekawy kierunek ale dla ludzi przedsiębiorczych - znalezienie pracy nie jest większym problemem jeŻeli się ją samemu zorganizuje co jest do zrobienia poniewaŻ Polski rynek nie nasycił się tego typu ośrodkami.
Co do kucia to nie przesadzajmy - jest takie samo uczenie jak na farmacjii czy jakiś studiach Biologicznych.
kinga88
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2006, o 15:44

Re: analityka medyczna

Post autor: kinga88 »

Vinci pisze:ja sie dowedziłem juz o tym kierunku wszystkiego co mozna: bardzo ciezki, duzo fizyki i matematyki, strasznie duzo uczenia i perspektyw na prace nie ma, jesli juz to za marne grosze, jedyny plus to to ze studia sa bardzo ciekawe
jesteś tego pewien? bo ja sama chciałabym startować na ten kierunek, ale teraz zaczęłam się poważnie wahać
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: analityka medyczna

Post autor: Vinci »

przejrzyj sobie fora uczelni, studenci wypowiadają sie tam na temat tego kierunku. Ja tez sie na poczatku napaliłem na analityke ale ciesze sie ze poszukałem czegos na ten temat
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: analityka medyczna

Post autor: żabka »

analityk pisze:hehe analityka jest zajefajna POLECAM i ma malo wspolnego z praca w szpitalnym laboratorium jesli ktos tylko ma wyzsze cele w zyciu:]
a mozesz napisac cos wiecej na temat, dlaczego to taki zajebisty kierunek?
biomed

Re: analityka medyczna

Post autor: biomed »

Absolwenci analityki medycznej pracują
w szeregu profili wąsko specjalistycznych
obejmujących: analitykę, biochemię kliniczną,
mikrobiologię, parazytologię, hematologię,
immunodiagnostykę, cytogenetykę, biolo-
gię molekularną oraz pracownie izotopowe.
Z jednej strony ogromna automatyzacja sek-
tora powoduje ograniczanie miejsc pracy,
z drugiej jednak strony gwarantuje ogromny
postęp nauk medycznych. Automatyzacja sek-
tora pociąga za sobą stosowanie coraz to now-
szych i dokładniejszych oznaczeń na pozio-
mie biochemicznym i genetycznym.
Placówki naukowo-badawcze
Dodatkowo analitycy znajdują równieŻ
zatrudnienie w placówkach naukowo-badaw-
czych, stacjach sanitarno-epidemiologicznych
oraz w firmach farmaceutycznych na stano-
wiskach przedstawicieli medycznych. Absol-
wenci analityki medycznej mogą podjąć
studia doktoranckie na warunkach identycz-
nych jak lekarze i farmaceuci.
kinga88
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2006, o 15:44

Re: analityka medyczna

Post autor: kinga88 »

Vinci pisze:przejrzyj sobie fora uczelni, studenci wypowiadają sie tam na temat tego kierunku. Ja tez sie na poczatku napaliłem na analityke ale ciesze sie ze poszukałem czegos na ten temat
faktycznie, opinie są nie za ciekawe ale to może nawet lepiej, przynajmniej dam sobie spokój z ta analityką.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość