Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
izusiap_lek88
Posty: 5
Rejestracja: 6 sie 2008, o 17:55

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: izusiap_lek88 »

mi tak przyslali z wety i wygladaly te dokumenty jakby je krowa zjadla
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

Ojej. dziecku swaidectwo pognietli. No to faktycznie ! Lepiej niech ono tam zostanie juz na zawsze nie ? Po co ci pogniecione jak mozesz go w ogole nie dostac a i przy okazji komus zabierzesz miejsce.

Ktos ci napewno za to podziekuje ( ktos wciagnie sobie nogi bo przed nim bedzie olne miejsce, ktos inny bedzie mial wiecej powietrza dla siebie)
ewa*
Posty: 60
Rejestracja: 12 sie 2008, o 22:00

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ewa* »

no faktycznie! masz racje Varssaux ))
jasio

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jasio »

Varssaux pisze:Ktos ci napewno za to podziekuje ( ktos wciagnie sobie nogi bo przed nim bedzie olne miejsce, ktos inny bedzie mial wiecej powietrza dla siebie)
ja na przyk?ad nie pogardz? wolnym miejscem
izusiap_lek88
Posty: 5
Rejestracja: 6 sie 2008, o 17:55

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: izusiap_lek88 »

odbiore sobie przy okazji, i nie widze w tym problemu,a i tak progi juz nie spadna, i nie ma sie co ?udzic ew max o 1 pkt i tez mi was zal bo jak czytam to co piszecie na forum to rece opadaja
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: majkelu »

A mi Ciebie ?al, doskonale pami?tam jak rok temu zaczyna?em studia, to na kilku takichm?drych jak Ty 1 pa?dziernika czeka?y indeksy, podczas gdy inni jak zbawienia oczekiwali telefonu, b?d?c tylko par? miejsc pod kresk?. Nie przychodzi Ci do g?owy, ?e w ten sposób mo?esz spieprzy? komu? ?ycie? Pozostawiam Twojemu sumieniu co zrobisz, ale ?eby to o mnie chodzi?o, to ju? dawno zabra?bym dokumenty. A je?eli nie masz 100 z?. to nie zaczynaj takich studiów, bo ci na jedn? ksik? nie straczy.
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2008, o 08:58 przez majkelu, łącznie zmieniany 1 raz.
ana123
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 09:38

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ana123 »

smieszna jestes i tyle, progi nie spadna? tak jak sie nie wybiera dokumentow to nie spadna, zreszta co ciebie to obchodzi ty juz jestes na studiach
przyszla pani doHtor
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

No bo nie moge.odbiore przy okazji Tekst roku. We? wy?lij ten list i ktos dostanie szanse rozpoczecia studiów w tym roku. I nie chodzi o ty czy progi spadna czy nie Miejsce zwolnione = miejsce dla innej osoby rozumiesz ? Czy moze to zbyt skomplikowane ?

Nawi?zuj?c to innego tematu :
UROCZYSTO INAUGURACJI
ROKU AKADEMICKIEGO 2008 / 2009


odb?dzie si? 1 pa?dziernika 2008 r.
o godz. 12.00
w auli Centrum Konferencyjnego przy ul. Dybowskiego 11 w Kortowie

IMMATRYKULACJE WYDZIA?OWE
3 pa?dziernika 2008 r.
godz. 12.00

Wydzia? Nauk Medycznych - aula w Centrum Konferencyjnym

Kto wybiera sie 2 razy, a kto raz ?
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: majkelu »

Z tego co mi wiadomo studenci 1 roku s? zwolnieni z oficjalnej inauguracji, ale nie chc? nikogo wprowadza? w bd. Lekarski jako nowy wydzia? uwm mo?e by? w jaki? szczególny sposób prezentowany, wi?c mo?e lepiej si? przej.
Immartykulacje s? ju? raczej obowi?zkowe, bo m.in. rozdaj? na nich indeksy.
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

izusiap_lek88,
to nawet dobrze ze cie tam nie bedzie , znaczy w Olsztynie
jak mozesz byc dobry? kolezanka jak ty w wieku 20 lat nie umiesz sobie zaradzic jak odebra? dokumenty z uczelni i komus zrobi? miejsce !
ale takich jak ty cos mi sie wydaje jest wiecej w naszym kraju !
ana123
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 09:38

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ana123 »

wiesz owsik, mniej osob sie dostanie = mniejsza konkurencja w przyszlosci.
a pozatym ona juz sie dostala wiec co ja to obchodzi.
takie myslenie.
ale z takim podejsciem to chyba zly kierunek wybrala moze finanse byly by lepsze
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

Takie uroczystkosci nigdy nie byly moim ulubionym sposobem na spedzanie czasu wiec chyba inauguracje sobie odpuszcze, no chyba ze rzeczywiscie trzeba sie tam pokazac i zaszczycic zgromadzonych swoja obecnoscia
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

popieram Was calym sercem co do tej biednej PANI ktorej sie nie chce.

Varssaux, jesli chodzi o to to bede na obydwu, rok temu nie bylem na zadnej i indeks odebralem w dziekanacie Ale teraz zamierzam pojsc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości