Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

A. czyli to az tak ze na zadna mozna nie isc. nie no to juz bym przesadzil na tej drugiej sie pokaze. W koncu student medycyny ! LOL
Falling Man
Posty: 46
Rejestracja: 5 sie 2008, o 18:43

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Falling Man »

Daleko nie zajdzie. Lekarz który tylko my?li o sobie, nigdy czego? wi?cej nie osi?gnie.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

poszukiwane 2 osoby do pokoju w mieszkaniu studeckim, 280zl+oplaty! pzdr
Żółtko
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 17:12

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Żółtko »

Hej w?asnie odkry?am to forum i tez postanowilam cos skrobnac) po pierwsze gratuluje wszystkim ktorzy sie dostali! ja tez startuje na lekarski w Olsztynie) ciagle czekam i mam nadzieje choc z moimi 707 nic nie jest jeszcze pewne a wiadomo moze cos o nastepnych listach? kiedy mozna sie ich spodziewac?
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

list nastepnych podobno ma nie byc, jak ktos zrezygnuje kosztem innej uczelni to dzwonia do nastepnych spod kreski i pytaja o chec studiowania, ale mysle ze mozesz byc spokojna predzej czy pozniej,

a jesli chodzi o inauguracje to uczelniana niech sobie kazdy odpusci bo nic na niej nie ma ciekawego, na wydzialowej tez sa nudy i nic konkretne nie mowia a rozdaja indeksy tylko wybranym kilku osobom ktore to powiadamiaja wczesniej, ale pewnie w tym roku mediow i w ogole roznorakich przedstawicieli sie zjedzie, wiec wypadaloby byc , moze zalapie sie do TV
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: majkelu »

qlka pisze:a rozdaja indeksy tylko wybranym kilku osobom ktore to powiadamiaja wczesniej
Nieprawda, skoro na wecie rozdaj? 200 osobom, to 80 indeksów na leku tak?e wr?cz? ka?demu z osobna
jasio

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jasio »

qlka pisze: jesli chodzi o inauguracje to uczelniana niech sobie kazdy odpusci bo nic na niej nie ma ciekawego
czemu? zale?y czy kto? lubi Gaudeamus Igitur i Gaude Mater Polonia. Raz w ?yciu na takiej inauguracji- a wtedy w?asnej immatrykulacji- mo?na si? pojawi? Kiedy? kto? powiedzia?, ?e s? trzy najwa?niejsze wydarzenia w ?yciu (w formalnym, bo w nieformalnym jest ich wi?cej ) studenta: immatrykulacja, sesja i wr?czenie dyplomów
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: doktorka »

majkelu pisze:A mi Ciebie ?al, doskonale pami?tam jak rok temu zaczyna?em studia, to na kilku takichm?drych jak Ty 1 pa?dziernika czeka?y indeksy, podczas gdy inni jak zbawienia oczekiwali telefonu, b?d?c tylko par? miejsc pod kresk?. Nie przychodzi Ci do g?owy, ?e w ten sposób mo?esz spieprzy? komu? ?ycie? Pozostawiam Twojemu sumieniu co zrobisz, ale ?eby to o mnie chodzi?o, to ju? dawno zabra?bym dokumenty. A je?eli nie masz 100 z?. to nie zaczynaj takich studiów, bo ci na jedn? ksik? nie straczy.

no dokladnie.


dziewczyno, jesli nie masz na tyle oleju w glowie, zeby skumac prosta sprawe, to sorry, ale kariery medycznej Ci nie wroze. nie mowiac juz nic o etyce i morale, ktore sa raczej niezbedne w tym zawodzie. z reszta juz komus mowilam- nigdy nie mozesz byc pewien, ze to Twoja ostatnia rekrutacja, znam takich madrych jak Ty, ktorzy teraz po 2 roku jeszcze raz musieli podchodzic do rekrutacji, bo nie zdali anatomii i wylecieli. takze pomysl.

[ Dodano: Nie Wrz 07, 2008 19:11 ]
majkelu pisze:
qlka pisze:a rozdaja indeksy tylko wybranym kilku osobom ktore to powiadamiaja wczesniej
Nieprawda, skoro na wecie rozdaj? 200 osobom, to 80 indeksów na leku tak?e wr?cz? ka?demu z osobna
u mnie w Pozaniu wreczali kazdemu z osobna (250 osob na samym leku, plus stoma, analityka, farmacja.no itd itd)

[ Dodano: Nie Wrz 07, 2008 19:13 ]
a w ogole sie wkurzylam, co za ludzie z tymi dokumentami, zeby jeszcze sie tym chwalic. ?al.pl.
ana123
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 09:38

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ana123 »

takich ludzi moze byc wiecej. tylko nie wszyscy sie tym chwala.
jasio

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jasio »

doktorka pisze:majkelu napisa?/a:
qlka napisa?/a:
a rozdaja indeksy tylko wybranym kilku osobom ktore to powiadamiaja wczesniej

Nieprawda, skoro na wecie rozdaj? 200 osobom, to 80 indeksów na leku tak?e wr?cz? ka?demu z osobna


u mnie w Pozaniu wreczali kazdemu z osobna (250 osob na samym leku, plus stoma, analityka, farmacja.no itd itd)


u mnie by?o tak samo. Ka?dy dosta? indeks osobi?cie z r?k dziekana
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

ludziska , my jak byli?my z Id? w dziekanacie w czwartek to w?a?nie nam tez tak powiedzieli ze w te srode 1.10 to niekoniecznie musimy byc, podstawa ?eby byc w pi?tek tj 3.10. Bo rozumie ze ta nasza g?ówna ceremonia dla nas jest w Piatek? bo niedosta?em jescze listu. /

Je?eli chodzi o samo miasto Olsztyn troszke pozwiedziali?my z Id?. hehe mieli?my niesamowit? przygode na jednej z g?ównych ulic zapad? sie filarek z sygnalizacj? ?wietln? i wybi?a studnia z wod?. g?stym strumieniem ok metra w góre i ogólnie zalana by?a ca?a g?ówna ulica co tez uniemo?liwi?o nam przejscie na drug? strone gdy? ca g?ówn? ulic? ok15minut p?yn pi?kny potny strumie? wody haha
nieby?o nam do ?miechu gdyz w/w strumie? odci nas od restauracji w kótrej mieli?my zjesc co? po podró?y

Ogólnie pobytz przygodami mieszkanie za?atwilismy na Ko?obrzeskiej. Nasz wydzia? zwiedzony na ?o?nierskiej 14 C i tu mi?e zaskoczenie. na przeciw drzwi wej?ciowych na wydzia? w odleg?osci ok 30 metrow jest Warka-piwiarnia :)
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Jootka »

No, teraz ja przeczyta?am wszystkie zaleg?o?ci i dla odmiany mi r?ce opad?y

Je?eli tych studentów-widmo bedzie tyle, to w pazdzierniku okaze sie ze na zajecia przyjdzie tylkoforumowa rodzinka i 20 innych osob, bo cala reszta znajduje sie w tak oplakanej sytuacji materialnej ze nie sta? ich na znaczek pocztowy zeby laskawie poinformowac uczelni?, ze sie nie zjawi?. Jezu, to moze oni w ogole nie powinni isc na studia dzienne, przeciez sie zamorza glodem.

izusiap_lek88, jakbys miala jechac osobiscie potwierdzic przyjecie to by Ci pewnie siana szkoda nie bylo zrob cos dla innych i wyslij ten list bo nawet jakbys chciala, nie dasz rady studiowac w 2 miejscach jednoczesnie.
A tego wyjazdu odwlekac nie radze bo jeszcze ceny biletow pojda w gore i co

Dzwonilam 10 dni temu do Olsztajna hehe, pani poinformowala mnie ze prog wynosi ok. 208
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: doktorka »

a na Internet to maj? kase

Gumi?, piwiarnia moze sie okazac przydatna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości