Grypa jelitowa rozkłada całe rodziny

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
los280

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: los280 »

Mam te same objawy rano wstaje jest oki jast ok 13 zaczyna sie bole stawow oslabienie stan podgoraczkowy o 17 jeszcze gorzej biore grypex troche bol minol goraczka spadla noc zimno goraczka do 38 i o czwartej rano ostra jazda pelne odwadnianie malo jadlem zato herbaty bez cukru ile sie dalo nastepny dzien znow oki do wieczora bylem jak w ciazy balon z jelit i ta sama woda pojechalem na pogotowie zastrzyk do tego recepta na 18zl na Gastrolit da sie pic antybiotyk Nifuroksazyd,Loperamid no i no/spa swietna na bole dzis rano prawie oki tylko te bulgotanie drazni jak by w aucie slyszal pol baku no a koledzy jednak na mnie jeszcze poczekaja :evil: :evil: :evil: :yahoo: :yahoo:
Kasia

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Kasia »

Czy ta choroba moŻe być niebezpieczna dla zycia? :shock: :( :|
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Iwus »

zagadką tej choroby jest to że pojawia się niespodziewanie i niespodziewanie odchodzi"
trzeba uważać żeby nie doszło do odwodnienia organizmu.
Patolineczka15
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2006, o 11:40

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Patolineczka15 »

ratunku co ja mam robić złapała mnie grypa jelitowa.a muzse pzreciez chodzić do szkołyco ja mam robić(((.ma tyle spr.i tyle do poprawiania:9.co ja mam brać ,zeby mi pzrezsło

[ Dodano: Wto Maj 30, 2006 12:44 ]
prozse niehc mi ktoś pomozrei powie co ja ma robic i braći czy jest duzo mozliwosc z,e zachorują na nia moja rodzinabo tego to się obawiam najbardziej.a tak bardzo niehcce być chora mam jeszzce 9.czerwca komers.:( i co ja mam teraz zrobić?

[ Dodano: Wto Maj 30, 2006 12:50 ]
ratunku co ja mam robić złapała mnie grypa jelitowa.a muzse pzreciez chodzić do szkołyco ja mam robić(((.ma tyle spr.i tyle do poprawiania:9.co ja mam brać ,zeby mi pzrezsło
Ewa

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Ewa »

Mój synek 4-latek ma własnie objawy grypy jelitowej.w nocy co 30 minut wymiotował a z rana zaczeła się jazda na całego- biegunka. Daję mu smectę i krople Żołądkowe .Teraz śpi.
julcia

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: julcia »

heheh u mnie cal rodzina chorai czuje ze tez mnie dopada ta choroba:((( nie chce jej chyba zaraz wezme tabletki i przejdzie mi co na biegunke itd?
emil

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: emil »

proponuje wypić coka cole to nie Żart pomaga
Crunch
Posty: 26
Rejestracja: 23 sie 2006, o 12:32

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Crunch »

Chyba raczej Pepsi
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: MiRACiDiUM »

emil pisze:proponuje wypić coka cole to nie żart pomaga
Crunch pisze:Chyba raczej Pepsi
Jest takaś różnica? Poza tym, co może Pepsi poradzić na biegunke? Naprawde pomaga?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Aniaww »

Cola czasem pomaga na niestrawność - pepsi też, bo różnice są tylko smakowe, a i to małe. Ale tylko czasem. Na niestrawność lepiej zadziała - mały kieliszek wódki, są różne wersje - zpodgrzany, albo z pieprzem.

Na biegunkę niestety to nie podziała, a wręcz pogorszy sprawę. Polecam na krótką metę nospę lub stoperan - mozna je też łączyć, a przy kilkudniowej biegunce - wizytę u lekarza.
Powinno się przede wszystkim pić duzo wody.
Monia

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Monia »

U mnie córcie mają grypkę jelitową :(- masakra- jak nie jedna zwraca to druga-i tak na zmianę. Dzisiaj wkońcu jakiś normalny lekarz dał zastrzyki, więc mam nadzieję Że przejdzie. ZaraŻa się jeszcze siedem dni po ustąpieniu objawów-niestety i dwa dni przed wystąpieniem objawów. Pa i trzymajcie się -grypowcy-jelitowcy :)
Aga01

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: Aga01 »

A ja leze i kwicze bo nie chce mi przejsc a do pracy trzeba isc :x
BlueSky
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2006, o 21:10

Re: Grypa jelitowa rozkŁada caŁe rodziny

Post autor: BlueSky »

Przede wszystkim trzeba przyjmować elektrolity oraz jogurty z probiotykami. Zmniejszyć ilośc melka i pochodnych- nietolerancja laktozy przez organizm, efektem czego jest biegunka.
Przyjmować leki przeciwko biegunce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości