Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: spideros »

na internet i czasem kilkanascie oplat rekrutacyjnych. Potem jakos szybko biednieja.
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

pisa?em juz ze mozna wys?a? oswiadczenie ze sie nie podejmie studiów -w olsztynie nawet nie trzeba podawac do notariusza tylko porownaja podpis z tym na formularzu rekrutacyjnym .im tez zalezy zeby by? komplet !
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: biofizchem »

dosta?am papiery spowrotem wi?c pewnie ju? nie zadzwoni? a mo?e mam jeszcze szanse ?mo dzi?ki studentom widmo jak my?licie :-((((
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Jootka »

biofizchem, jak to dostalas z powrotem? Ile masz pkt?
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: biofizchem »

nie dosta?am si? i przys?ali mi kopie ?wiadectwa maturalnego i szklnego nawet dowód wp?aty i jeszcze kserokopie dowodu czyli wszystko co im wys?a?am ?eby mnie zrekrutowali.

Ja mam ma?o 184 z trzech roz ale widz?c ?e wielu ludzi by?o przyj?tych ale nie zrezygnowa?o chocia? dostali si? gdzie? indziej, mysla?m ?e kiedy? jeszcze zadzwoni?
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

sory ?e nie w temacie ale kto jeszcze niewpisa? si? na NASZ? KLASE to zapraszamy jest nas narazie chyba 32 osoby .

doktorka jasne ?e piwiarnia si? przyda
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

podajcie linki do odziezy: fartuch ,buty ,by?y ale ktos pousuwa?
Morfeusz podawal i chyba Jasio
dzieki
jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jakub89 »

Mam pytanie. Jak jest ze zwrotem dokumentów? Zaznaczam ?e sk?ada?em odwo?anie. Czy nie orientuje si? kto? kiedy mog? przyj te papiery?

P.S. Gratuluje wszystkim którzy si? dostali na medycyne Mam nadzieje ?e i kiedy? ja si? dostane, ale je?li nie to tragedii z tego nie b?dzie
Napiszcie potem jak wygl?daj? te studia w olsztynie i jak co?, czy warto za rok sk?ada? tam papiery
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: spideros »

Ja skladalem odwolanie, a papiery przyszly do mnie wczoraj
Żółtko
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 17:12

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Żółtko »

a ile mia?e? punktów?
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Jootka »

Wchodze sobie na tematolszty?ski a tu wszystkie ?ycie umar?o Jak wyglada lista w Olsztynie? Czy ktos dzwonil do dziekanatu? Sa przewidziane jakies spadki?
Ja s?ysza?am ?e lista jest juz zamknieta ale dla mnie to tak samo wiarygodna informacja jak to ?e 80 osób z?o?y papiery w Olsztajnie przy pierwszym naborze
jasio

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jasio »

Olsztyn z pewno?ci? jeszcze si? ?askawie otworzy, bo w nawet Lublinie uruchomiono dodatkow? rekrutacj?.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

zapewne tak bedzie, ale moim zdaniem juz beda tylko dzwonic, oficjalnie moze juz nic nie spasc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości