Olimpiada

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Nimbrethil
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 19:41

Olimpiada

Post autor: Nimbrethil »

Witam kochani =o* mam do Was wielką prośbę! Czy moglibyście mi napisać jakieś ciekawe propozycje tematu pracy na olimpiade biologiczną? Myślę już o tym od bardzo długiego czasu i jakoś nic mi do głowy przyjść nie może. Moja psorka od biologii odradza mi robienie czegokolwiek z pierścienicami bo podobno to już temat tak oklepany, że aż nudny.
Na wakacjach będę miała sporo wolnego czasu, a ponieważ wyjeżdżam na wieś to łatwiej mi będzie zdobyć jakieś ciekawe materiały. Problem w tym, że nie mam weny
Mój wujek ma pasiekę i sporą wiedzę o pszczołach miodnych, dlatego nie byłoby problemu z obserwacją tych owadów. Niestety jednak nie mam pomysłu na to, czego szukać w pasiece Jest to dla mnie dość spory problem, bo nie wiem jak się zabrać do pracy, a nie zrobię niczego godnego uwagi w przeciągu miesiąca.RATUNKU!
Ostatnio zmieniony 1 sie 2006, o 14:28 przez Nimbrethil, łącznie zmieniany 1 raz.
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Olimpiada

Post autor: Rayne »

no jeśli chodzi o pasiekę to mogłabyś ewentualnie napisać o pracy tych pszczół o społeczności tych owadów,bo w sumie to dość ciekawe i zadziwiające nie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości