Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
m4tt
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2008, o 15:21

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: m4tt »

a ja mam pytanie do studentow leku w OLN. Czy faktoza jest was rowne 80 osob czy jednak sa jakies duchy co to im sie nie chcialo papierow odebrac i miejsca normalnym ludziom pozajmowali? Pytam bo sie kisze w rezerwie i nie wiem czy mam miec jeszcze nadzieje czy juz moge sobie darowac. Odpowiedzcie ludziska prosze
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

z tego co widze to chyba 2 miejsca sa wolne i to sa te duchy, dzwon i pytaj, ten tydzien jeszcze nadrobisz, ale od nastepnego wchodzi anatomia i reszta, wiec poki co mysle ze masz szanse
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Jootka »

Na dzien dzisiejszy sa najprawdopodobniej 4 miejsca ale dodatkowego naboru juz raczej nie bedzie.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

ooo a skad masz takie info?
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ida »

z wszech?wiata !
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

uniwersytet wiecznego melanzu rzadzi, wrocilem wlasnie z wycieczki po olsztynie
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

oj, wy moi wszechw?adni, chocia? mo?e nie do konca, bo qla nie opanowa? jednak autobusu
jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jakub89 »

No to niech kto? napisze jak tam jest na medycynie w olsztynie!
Za rok chc? poprawia? matur? i je?li by si? uda?o(byle by niezapeszy?) to mam nadziej? ?e przyjmieci? mnie i innych userów godnie po studencku chlebem i
WÓDK?:)
A tak naprawde co mo?ecie powiedzie? o tej uczelni?
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Asiollo »

mieszkam w Olsztynie i z tego co s?ysza?am to kierunek powoli si? rozkr?ca. Z tym ?e. taki malutki szczególik na razie studenci nie maj? histologii i anatomii , poniewa? nie ma odpowiedniego prosektorium! ale planuj? wprowadzi? te przedmioty, ?eby nie by?o
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

to co oni maja na pierwszym roku :O
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: scarlett89 »

Nie no bez jaj, musz? miec anatomie o.0
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gekon »

Z tego wynika, ze maj?.
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: qlka »

lykacie jakies plotki nie wiadomo skad, anatomia jest normalnie i nie wiem skad zdanie ze powoli sie kierunek rozkreca, wszystko idzie zgodnie z planem, bo histologia ma byc od 2 semestru, tylko wiekszosc wykladowcow zbyt mocno wzieli sobie do serca zeby szybko wyrobic uczelni renome, wiec jest ciezko, ludzie co studiowali rok w gdansku i bialymstoku tak samo twierdza ze nie ma porownania, ale 3/4 ludzi raczej na wstepie nie wywala bo wtedy 12mln pojdzie w bloto, takze jestem dobrej mysli, chociaz wiekszosc ma pierwsze kola w plecy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości