Zabawy ciałem

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: drakon »

i co podziałało ?
Jedrzej_W
Posty: 8
Rejestracja: 9 lis 2008, o 10:55

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Jedrzej_W »

Podobno wsadzenie sobieczopka z alkoholem w odbyt jest o wiele bardziej efektywne niż picie w tradycyjny sposób. Nie wiem czy to prawda, nie próbowałem.

Nagrajcie sobie na kasetę/płytkę jak chrupiecie twarde jabłka lub coś w tym stylu, przygotujcie sobie kisielu, załóżcie słuchawki i odtwórzcie nagranie jednocześnie wsuwając kisiel.
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Theos »

drakon pisze:i co podziałało ?
Oczywiście, że tak, odbyt o wiele szybciej wchłania, więc efekt zdawał się być mocniejszy niż po wypiciu. Niektórzy twierdzą, że to oszczędzenie kasy (taki jeden kumpel z polibudy) mniejsza ilość alkoholu a efekt niesamowity. Dla mnie to jest dziwne.
Awatar użytkownika
Matthiola
Posty: 223
Rejestracja: 2 sie 2008, o 23:34

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Matthiola »

no i moze sie wiazac z podraznieniem w tamtej okolicy, wyjalowieniem skory, wtornymi infekcjami grzybowymi i pewnie jeszcze nie odkrytymi chorobami skory
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: drakon »

kurde aż chyba spróbuje
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Zabawy ciałem

Post autor: milka.1985 »

no ja słyszałam, że idzie upić osobę kieliszkiem wódki właśnie wlewając jej w odbyt tą że wódkę z tamponem nasączonym wódką nie słyszałam :lol:
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: drakon »

Z tym alkoholem sprawdziłem osobiście i nie jest to takie proste jak się wydaje. Wcale mocno mnie nie kopnęło, a nawet prawie wcale. Szkoda wódki. Lepiej wypić normalnie.
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Theos »

drakon pisze:Szkoda wódki. Lepiej wypić normalnie.
Może spróbuj z czymś mocniejszym heh, a może coś źle robisz ?
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: drakon »

możliwe ale nie ma sensu czymś mocniejszym może gdyby wlać z pół litra to by się upił ale tak o kilka kieliszków to mnie nie ruszyło
Awatar użytkownika
Matthiola
Posty: 223
Rejestracja: 2 sie 2008, o 23:34

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Matthiola »

drakon, bo pierwotnie chodzilo o nablonek pochwy - domyslam se ze nie posidasz
sciany okreznicy sa inaczej zbudowane. choc fakt, maja za zadanie wchlaniac wode z kalu, to jednak moze t nie byc takie pewne czy to wlasciwa droga. Namow kolezanke
Awatar użytkownika
drakon
Posty: 59
Rejestracja: 1 maja 2007, o 12:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: drakon »

mogliście mi powiedzieć
Awatar użytkownika
Matthiola
Posty: 223
Rejestracja: 2 sie 2008, o 23:34

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Matthiola »

nikt tu nie czyta tego co pisze, wiec przywyklam
poza ty pisalam ze tak robia nastolatki w stanch by ich rodzice nie wyczuli, i to nie ja pisalam o wkladaniu sobie do tylka. Teraz wiesz kto kręci
wysciolek blony sluzowej pochwyjest delikatniejszy i bardziej wrazliwy, bo jest o wiele silniej ukrwiony i wlasnie przez to ukrwienie tkanki wchlanianie jest takie duze i bezposrednio do krwioobiegu - bez trawienia.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Zabawy ciałem

Post autor: ulala »

drakon pisze:Z tym alkoholem sprawdziłem osobiście i nie jest to takie proste jak się wydaje. Wcale mocno mnie nie kopnęło, a nawet prawie wcale. Szkoda wódki. Lepiej wypić normalnie.
brawo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość