problem

karol02
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:19

problem

Post autor: karol02 »

Mam problem bo nie wiem czy sklejka jest trujaca dla szynszyli i brazowa tasma klejaca
Elizabethh
Posty: 22
Rejestracja: 2 maja 2008, o 19:33

Re: problem

Post autor: Elizabethh »

Sklejka. Raczej tak,ale to zależy od tworzywa. I od kleju, czy substancji jaką jest prasowana. A brazowa taśma? Cóż. tego nie wiem ale raczej tak
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: problem

Post autor: Predator713 »

nie trujaca ale szkodliwa. tzn moja też czasem skubnue pastik albo coś jak biega po domu ale staram się jej pilnować. jeśli z tych materiałów chcesz zrobić domek to nie polecam
tropik
Posty: 22
Rejestracja: 25 lip 2008, o 09:05

Re: problem

Post autor: tropik »

mój szylek często biegając po pokoju wskakuje na parapet i częstuje się liśćmi. wie o tym, że mu tego nie wolno bo ja tylko ruszę ręką żeby zszedł z parapetu natychmiast zeskakuje. swoją dietę uzupełnia też kartkami, czy wikliną, nawet bambusem z doniczek. nie pozwalam mu na to ale on i tak robi swoje, choć wie że mu nie wolno. wiem, że papier czy plastik moga mu zaszkodzić, nie zawsze daję radę go upilnować, aczkolwiek się staram.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: problem

Post autor: andi »

Taśmy i sklejki sa szkodliwe dla zdrowia szynszyli.
Wiem to, ponieważ mojego kuzyna szynszyla biegając po pokoju znalazła na podłodze kawałek taśmy klejącej [brązowej] i zjadła go. Mój kuzyn to zauważył i szybko podbiegł do szynszyli, lecz ona już zdążyła zjeśc kawałek. Później szylka nic nie chciała jeść. Kuzyn pojechał do weterynarza i on stwierdził zatrucie [nie pamiętam dokładnie co to było] dał jakies tabletki i po tygodniu szylka zaczęła noramlnie jeść.

Uważam, że wszelkiego rodzaju taśmy i papier są szkodliwe dla zdrowia szynszyli.
Pozderki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości