Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Post autor: ulka8951 »

Studiuje na I roku stomy na UJ i od 2 msc coraz czesciej mysle o tym, ze jednak żle wybrałam. Chce być lekarzem. Dookoła cala rodzina powtarzala mi.stomatologia lepsza, szybciej skonczysz studia, skorzystasz z zycia itd.mnie na poczatku tez bardziej podobała sie praca w czystych białych rekawiczkach, w ladnym gabineciku, z mniejsza iloscia sytuacji stesowychte perspektywy przesłoniły mi marzenia o medycynie. Dlatego miałabym do Was wielka prosbe.wiece moze, jak sprobować przeniesc sie na medycyne?do krk bedzie niemozliwe, nie mialam tylu pkt, ale wroclaw, katowice myslicie, ze to jest mozliwe?jak najlepiej uzasazdnic swoj wniosek?do kodo sie zwrocic?
z gory dziekuje wam za porady.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Post autor: Medycyna Lwów »

możesz się przenieść po zaliczeniu pierwszego roku. Część przedmiotów ci mogliby przepisać, ale zapewne nie dużo i zaczynam od pierwszego roku. Innego wyjścia nie widzę.
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Post autor: ulka8951 »

Kamil a nie mozna przenesc sie po 1sem?
nie bedzie prawie zadnych zaległosci itd?
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Post autor: kawa »

i tak zaczniesz od pierwszego roku po przeniesieniu sie tylko ze przepisza ci niektore przedmioty (jak kolega wyzej napisal) po pierwszym semestrze raczej nie mozesz sie przeniesc bo pierwsze semestry strartuja raz w roku w pazdzierniku a nie jak na platnych uczelniach mechaniki kola tramwajowego co miesiac
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Prośba o wskazówki niewydarzonej stomatolożki

Post autor: luiza »

W Białymstoku większosć przedmiotów się pokrywa, a stoma ma nawet wiecej, (biochemia , pierwsza pomoc(ne leku wchodza w drugim roku)) i jedenkierunkowy". Tylko anatomiimy mamy więcej i to byłby jedyny przedmiot do odrobienia P. Więc szkoda, że tu nie studiujesz bo myślę, że jakoś by może udałoby się ]. Po pierwsze musisz sprawdzić wymagania jakie są w Katowicch albo najlepiej zadzwonić do nich i zapytać .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość