jak przytyc?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

trudniej jest przytyc niz dla innych schudnac.
guru ja sie pod tym podpisuje rekami i nogami
Arkovianin
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2006, o 18:17

:)

Post autor: Arkovianin »

Ja jade na mistrzostwa Polski na 5 km i chce przytyć nie wiem jak
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: jak przytyc?

Post autor: maraj »

Rayne pisze:No to ja bym tak chciała się martwić jak tu przytyć zazdroszczę tym z dobrą przemianą materii heheh
vAdEr pisze:prosze o sposoby na przytycie.
A może by tak zrobić wymiane. Wystarczy mały zabieg: ja odesse sobie troszke tłuszczyku, a ty sobie go wszczepisz
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

heheh ja już nad sobą pracuję nie mówię jednak,że jestem gruba czy coś.Po prostu mam chęć zrzucić jakieś 4 kilo W ubiegłym tygodniu zrzuciłam tylko 1 kg ale też coś.
Temat jest o odchudzaniu i przytyciu,więc może jeszcze napiszcie czy macie wśród znajomych anorektyka lub bulimika.
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: jak przytyc?

Post autor: MUSOPHAGA »

ja byłam grubsza kiedy jadłam regularne posiłki, bardzo urozmaicone a dodatkowo podjadałam miedzy posiłkami. Teraz kończe studia(nerwy jak nie wiem co) i niestety nie mogę przytyć. a przy wzroscie 189cm troche tłuszczyku by sie przydało.jezeli komuś uda sie w jakiś cudowny sposób przytyć to prosze o przepis na ta cudowną dietę
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

musophaga wroc do regularnych posilkow, podjadania miedzy nimi i zobacz ten koktail na 1 stronie to dziala, ja przytylem 15 kg w cigu pol roku, przy 193 cm i 65 kg wygladałem jak rasowy patyczak
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: jak przytyc?

Post autor: maraj »

(
MUSOPHAGA pisze:ja byłam grubsza kiedy jadłam regularne posiłki, bardzo urozmaicone a dodatkowo podjadałam miedzy posiłkami. Teraz kończe studia(nerwy jak nie wiem co) i niestety nie mogę przytyć. a przy wzroscie 189cm troche tłuszczyku by sie przydało.jezeli komuś uda sie w jakiś cudowny sposób przytyć to prosze o przepis na ta cudowną dietę
Ja myśle, że gdy skończysz te studia i przestaniesz sie denerwować to sama z siebie przytyjesz. Ja tak miałam przed maturką. Zaraz przed ważyłam 49kg, a teraz mam 56kg i chce schudnąć, ale nie wychodzi mi. Nie wiem jak wcześniej było to możliwe. Myśle że wszystko przez te nerwy. (Wzrost 161cm)
Awatar użytkownika
MUSOPHAGA
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 12:22

Re: jak przytyc?

Post autor: MUSOPHAGA »

regularne posiłki
to było gdy mieszkałam z rodzicami.teraz gdy jestemna swoim jest troche ciezko jadac regularnie. a koktajle lubie-spróbuje!
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: jak przytyc?

Post autor: maraj »

a co sądzicie o 2 tygodniowej głodówce oczyszczającej (z toksyn i tym podobnych świństw)
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

Ale to raczej nie na przytycie.Ja taką stosowałam.Znaczy się przez 10 dni piłam tylko wodę i jadłam takie wiecie sałatki.No i chlebek.Jakoś nie zauważyłam różnicy w wadze,ale czułam się o wiele zdrowiej i było mi tak fajnie lekko na duchu.Spróbujcie.
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: jak przytyc?

Post autor: maraj »

Ale to raczej nie na przytycie.Ja taką stosowałam.Znaczy się przez 10 dni piłam tylko wodę i jadłam takie wiecie sałatki.No i chlebek.Jakoś nie zauważyłam różnicy w wadze,ale czułam się o wiele zdrowiej i było mi tak fajnie lekko na duchu.Spróbujcie
A co sądzisz o takiej, przy której pije się wyłącznie wodę
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

No też stosowałam,ale po 3 dniach zaczęłam znowu jeść.Nie ma co się tak forsować,jeśli nie ma konkretnego powodu.Organizm też może wysiąść przy takiej diecie.Ty taką stosowałaś?
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: jak przytyc?

Post autor: Sil »

maraj pisze:co sądzicie o 2 tygodniowej głodówce oczyszczającej
maraj pisze:takiej, przy której pije się wyłącznie wodę
Ja myślę, że są lepsze sposoby na popełnienie samobójstwa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość