A co z wodą?

Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

A co z wodą?

Post autor: andi »

Mam pytanie:
Jaką stosować wodę? Z kranu czy przegotowaną? Wiem, że przegotowana nie ma tak wielu substancji mineralnych i soli, ale czy zkranówki woda jest bezpieczna?
szeroki24
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2008, o 12:07

Re: A co z wodą?

Post autor: szeroki24 »

Z tego co wiem a szynszylę mam od paru dni,wody kranówki nie można raczej podawać,moja np kranówka ma tyle kamienia co w kopalni a kto wie jaki jeszcze syf się w niej znajduje.Wiem że mozna podawać wode przegotowaną,ja podaję Żywiec Zdrój mineralną niegazowaną i taką radzę stosować !
olaś
Posty: 96
Rejestracja: 1 lis 2008, o 08:08

Re: A co z wodą?

Post autor: olaś »

Wiesz, nie zaszkodzi przygotować wodę w czjniku i ostudzić.Żywieć Zdrój do woda która ma dodatki, a kto wie cos w niej może źle dzilać na szynszyla.
Awatar użytkownika
kasiak121
Posty: 40
Rejestracja: 13 paź 2008, o 12:59

Re: A co z wodą?

Post autor: kasiak121 »

Odradzam z całego serca kranówkę. Najlepiej zagotować wodę. Można też podawać wodę mineralną, ale jakaś nisko mineralizowaną (i nie wodę o nazwie podanej powyżej! P).
pomorek
Posty: 127
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:44

Re: A co z wodą?

Post autor: pomorek »

Ja osobiscie podaje zwykła przegotowana ale schłodzona. Jak na razie nie robi to zwierzakom zadnych problemów wiec myśle ze jest ok.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: A co z wodą?

Post autor: andi »

Ja również na razie podaje przegotowaną wodę, ale w niej mało soli mineralnych itp, ale to chyba jedyne wyjście, bo z tych butelek to niewiadomo co może być jak napisał szeroki24. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!
Anidortos
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2007, o 19:15

Re: A co z wodą?

Post autor: Anidortos »

Ja podaje szynszylowi cisowianke niegazowaną
QbaS
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2009, o 20:23

Re: A co z wodą?

Post autor: QbaS »

Moje piją mineralną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości