jak przytyc?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

oczyszczenie z toksyn kto to w ogole wymyslił, orgaznizm sam sobie dobrz radzi z usuwaniek toksyn jak ma wszystko co mu potrzeba do zycia, a 2 tygodnie glodówki na pewno nie przyczynia sie doodtrucia".
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: jak przytyc?

Post autor: maraj »

No też stosowałam,ale po 3 dniach zaczęłam znowu jeść.Nie ma co się tak forsować,jeśli nie ma konkretnego powodu.Organizm też może wysiąść przy takiej diecie.Ty taką stosowałaś?
Nie ale wiele pozytywnych rzeczy o nej słyszałam. Wiele polskich gwiazd ja stosowało lub stosuje.
Vinci pisze:oczyszczenie z toksyn kto to w ogole wymyslił, orgaznizm sam sobie dobrz radzi z usuwaniek toksyn
Ja dokładnie nie znam szczegółów, ale może jest w tym jakieś ziarnko prawdy. Wie może ktoś coś więcej na temat tej kontrowersyjnej diety
kto¶

Re: jak przytyc?

Post autor: kto¶ »

Vinci pisze:zrób sobie taki koktail i pij codzennie: troche kaszy mannej, płatki owsiane, płatki ryŻowe, mleko w proszku, miód, maslanka, jogrut naturalny, 3 jaja na surowo, 2 banany, wszystko trzba zmiksowac w praporcjach takich aby dalo sie wypic. nie zaszkodzi do tego odwiedzic silownie raz w tygodniu i gwarantuje ci ze zauwazysz poprawe w budowie ciała
Smacznego vAdEr
:arrow: :D ja tam wole ciastka paluszki czekolade a w biodra to idzie az milo. A tak powaznie to moze idz do lekarza moze masz tasiemca albo problemy z tarczyca albo cos
laskanebeska24

Re: jak przytyc?

Post autor: laskanebeska24 »

czesc wam ,chcialabym przytyc ale jakos mi nie wychodzi. przebadalam sie na wszystko i jestem zdrowa jak ryba. pomozcie :( :(
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: jak przytyc?

Post autor: Aniaww »

Skomponuj 5 posiłków bogatych w energię - czyli więcej mięska, możesz poszaleć z ilością kanapek i zwiększyć oglnie porcje.
Zacznij ćwiczyć sporty budujące sylwetkę, np. siłownia. Trener dodatkowo pomoże ułożyć jadłospis.
Go¶æ

Re: jak przytyc?

Post autor: Go¶æ »

mam 195 i waŻe zaledwie 67kg.Wyglądam jak patyk i nie wiem jak mam przytyć :(
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

mam 195 i waże zaledwie 67kg.Wyglądam jak patyk i nie wiem jak mam przytyć
ile masz lat?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: jak przytyc?

Post autor: tin »

Moim zdaniem poprostu nie uprawiasz żadnego sportu. Mięśnie rozbudowuja sie nawet przy robieniu pompek. A ważą wiecej niż tkanka tłuszczowa(z jej braku to możesz sie cieszyć). Jeśli jesteś jeszcze w okresie dojrzewania to proponuje niewielki wysiłek. Siłowni nie polecam, bo tam odrazu właduja ci na mase, a może sie okazać że bardziej ci to zaszkodzić. Nie polecam też biegania, przy twoim wzroście może to spowodować degeneracje stawów z martwica włącznie. Najodpowiedniejszy byłby basen i wysokobiałkowa dieta. Ewentualnie siatka albo koszykówka, bo twoim atutem jest wzrost. Tam umieja zadbać o wysokich i chudych.
Natomiast jesli stuknęło ci 19-20 lat to juz najwyższy czas na siłownie. Jak cie zobacza pompki to w kilka miechów przyrośnie ci ze 20 kg.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: jak przytyc?

Post autor: Aniaww »

Gimnastyka typu pompki, brzuszki - poprawnie wykonywane - podciąganie na rękach itd na pewno też nie zaszkodzi. W klubach są również zajęcia poświęcone ćwiczeniom np. z lekkimi hantlami, które rozwijają dość harmonijnie ciało.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: jak przytyc?

Post autor: tin »

Tu nie chodzi o ciężar ale o to, że w czasie dojrzewania organizm ludzki (a zwłaszcza męski) potrzebuje dużo więcej kalotrii i witamin niz dojrzały. Jesli jego dieta nie będzie odpowiednio dopasowana to nawet ćwiczenie małym ciężarem spowoduje skrzywienia kregosłupa, ból mięsni(które nie mogą sie zregenerować) i inne dolegliwości.
Brzuszki

Kod: Zaznacz cały

kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm
czy pompki popieram.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: jak przytyc?

Post autor: Aniaww »

Wiesz - nie tyle nawet o dietę, bo na siłowni nie powinien ćwiczyć nawet za odpowiednią dietą - ćwiczenia typowo siłowe prowadzą do deformacji kształtującego się wtedy szkieletu. Mój mąż jest dość typowym przykładem - nieco zachamowany wzrost, bo wiem, że byłby jeszcze wyższy, widać to w budowie jego kości, oraz nieprawidłowa klatka piersiowa, taka. głęboka. Tzn. leżąc na plecach jego mostek jest zbyt wysoko.
Ale nie są to jedyne problemy, grozi nawet np. przerost mięśnia sercowego.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

Idac na sliwonie wcale nie musi od raku wyciskac po 100kg, dostosowujac ciezar do swoich mozliwosci moze sie ładnie i zdrowo wyrzezbic, do tego potrzebuje wysokobiałkowiej diety i sukces gwarantowany:P
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: jak przytyc?

Post autor: Aniaww »

Mi tego mówić nie musisz - sama chodziłam na siłownię, ale to są słowa trenerki. Mój własny siostrzeniec poszedł kiedys ze mną i jedyne na co się zgodziły to stepy, orbitreki, bieżnie. Trenerki stwierdziły, że siłownia jest dobra jedynie po zakończeniu procesu wzrostu, czyli mniej więcej 18-20 lat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości