chemia 2009

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: chemia 2009

Post autor: dragonka »

Stres bywa motywacją.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: chemia 2009

Post autor: a_niap »

meduza pisze:i stres ma pomóc w jej rozwijaniu? nie sądzę.
niekoniecznie. Napisalam tylko jeden z możliwych powodów stresu bo meduza sie pytała czym tu sie stresować
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: chemia 2009

Post autor: ewitka_18 »

a_niap pisze:Pamietam ze nam zawsze powtarzali ze matury probne są trudniejsze niz te majowe
To sugerujesz, że matura w maju może byc jeszcze łatwiejsza od tej próbnej? No, nie wyobrażam sobie tego, aczkolwiek nie mam nic przeciwko.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: chemia 2009

Post autor: a_niap »

ewitka_18 pisze:To sugerujesz, że matura w maju może byc jeszcze łatwiejsza od tej próbnej?
Niekoniecznie. To zalezy jak w Polsce wypadla ta styczniowa probna. Bo jak za wysokie wyniki beda to majowa bedzie na wyzszym poziomie trudnosci. Ale jak bardzo niskie to wtedy stwierdza ze byla za trudna i w maju rzuca cos latwiejszego. Ale tak czy tak, mature w maju pisze sie calkiem inaczej niz te wszystkie probne
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: chemia 2009

Post autor: brucelolscot »

sądząc po mojej klasie to będzie łatwiejsza :D oby:)
meduza
Posty: 195
Rejestracja: 9 gru 2008, o 18:58

Re: chemia 2009

Post autor: meduza »

a_niap pisze:Bo jak za wysokie wyniki beda to majowa bedzie na wyzszym poziomie trudnosci
w tym roku to raczej nie grozi, matura zarówno z chemii, biologii czy też polskiego była raczej łatwa dla większości osób, więc w maju dowalą takie zadania, że pewnie się nie pozbieramy
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: chemia 2009

Post autor: Tahtimittari »

meduza pisze: w tym roku to raczej nie grozi, matura zarówno z chemii, biologii czy też polskiego była raczej łatwa dla większości osób, więc w maju dowalą takie zadania, że pewnie się nie pozbieramy
e tam ni ma co panikować. ja jeszcze dzisiaj się nad chemią wahałam, ale finalnie napisałam że nie wprowadzam zmian w deklaracji.
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: chemia 2009

Post autor: ewitka_18 »

A kiedy będziecie mieli wyniki z tej próbnej(mam na myśli oczywiście biologię i chemię)? I gdzie to w necie można sprawdzic jak ta próbna wypadła w skali kraju?
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: chemia 2009

Post autor: brucelolscot »

ja już mam chemie a biologie sam w domu robiłem i na lekcji sprawdzone było:) ogólnie jestem zadowolony:)
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: chemia 2009

Post autor: ewitka_18 »

To chwalcie się ile macie %?
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: chemia 2009

Post autor: brucelolscot »

z chemii miałem 82% biologia 94% jak by tak było w maju to bym się chyba zsikał ze szczęścia:):) ale traktuje ten wynik jako motywacje do dalszego działania po tym wiem ze cala praca jaka włożyłem w naukę nie poszła na marne i widzę efekty
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: chemia 2009

Post autor: somsung »

Niestety tylko 60% z rozszerzonej. Słabo trochę Muszę się przyłożyć do majowej.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: chemia 2009

Post autor: Usagi_Tsukino »

a_niap pisze:
meduza pisze:a czym tu się stresować?
Chociażby tym ze od tego jednego egzaminu i jego wyniku zalezy dalsza przyszlosc naukowa.
Otóż to To chodzi o świadomość, że jeden punkt może przesądzić o mojej przyszłości. Ale tak czy owak nie zamierzam się poddawać Teraz nauka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości