mikroskop do oglądania bakterii

Archiwalne tematy forum mikroskopii o mniejszym znaczeniu ale poruszające poglądy o różnych aspektach mikroskopii.
mikinwlkp
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2009, o 18:36

mikroskop do oglądania bakterii

Post autor: mikinwlkp »

Witam!
Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki mikroskop do oglądania bakterii kupić (allegro) za max 150zł? Czy istnieje mikroskop, przez który mógłbym oglądać bakterie bez barwienia? Jeżeli tak to ile kosztuje? Czy drogie są preparaty do barwienia bakterii?
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: mikroskop do oglądania bakterii

Post autor: WalnietyDesko »

To może ja się podepnę pod temat i spytam o te preparaty do barwienia. Przyszło mi do gowy, że jakby np takie preparat nie był drogi i bezpieczny dla organizmu to np można by go użyc podczas mycia zębów. Wtedy wiedzielibyśmy gdzie dokładniej szotkować zęby? Czy można takie preparaty kupić na allegro? Czy mają one jakąś konkretną nazwe?
mikinwlkp
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2009, o 18:36

Re: mikroskop do oglądania bakterii

Post autor: mikinwlkp »

nie wiem po co ta blokada na edytowanie postów, przez to muszę pisać nowego posta. chciałem tylko prosić o nieprzenoszenie do przyklejonego, bo tam nikt nie odpowiada.

Moderatorzy mają obowiązek dbania o przejrzystość forum. Do rozważania kwestii oceny poszczególnych modeli mikroskopów i doradztwa w sprawie jego wyboru został stworzony osobny, przyklejony wątek. Kolejne wątki i posty o tej samej tematyce co rzeczony, przyklejony wątek będą kasowane, a użytkownicy karani ostrzeżeniami. JakubikF
Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, o 15:52 przez mikinwlkp, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości