gdzie kupić szynszylę? (okolice Poznania)

meg82
Posty: 53
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:48

gdzie kupić szynszylę? (okolice Poznania)

Post autor: meg82 »

Nie bardzo wiem gdzie napisać na ten temat, więc jeśli źle wybrałam miejsce to przepraszam Chcialabym dokupić mojej szynszylce towarzystwo. Może ktoś ma na sprzedaż zwierzaczka? Najchętniej białą lub beżową Jeśli coś wiecie bardzo proszę o informację. Podobnona sielance w Poznaniu można tanio kupić, ale słyszałam różne opinie o tym miejscu i sama już nie wiem.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: gdzie kupić szynszylę? (okolice Poznania)

Post autor: Predator713 »

w naszej okolicy jest kilka ferm. ja mam kuleczkę z zoologika wiec wole zadnej nie polecac. ale zawsze mozna pogooglowac
meg82
Posty: 53
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:48

Re: gdzie kupić szynszylę? (okolice Poznania)

Post autor: meg82 »

Szukałam w googlach. To co znalazłam-obdzwoniłam, ale wszędzie są tylko szynszyle standardowe Może ktoś ma takie zwierzątka ze swojej hodowli

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 12:48 ]
Predator713, szukając w necie znalazłam w Poznaniu kilka ferm, ale tylko do jednej udało mi się dodzwonić. Niestety mają tylko standardowe szyszki Może masz namiar na jakąś fermę, która ma kolorowe zwierzaczki?
Myślałam nawet żeby pojechać na poznańskąsielankę", ale nie wiem czy tak szynszylę kupię.i wogóle opinie o sielance są nieciekawe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości