Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ktoś
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2006, o 14:12

Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Post autor: ktoś »

Właśnie kończę pierwszy rok i zastanawiam się, czy nie złożyć gdzie indziej papierów, bo odnoszę wrażenie, że farmacja jest nudna. Czy na wyższych latach jest ciekawiej? Nie pytam o to, czy jest trudniej, ciężej itd. tylko czy zajęcia są bardziej interesujące i czy te studia mają coś wspólnego z medycyną, czy tylko nazwę uczelnii?
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Post autor: żabka »

ja nie studjuje farmacji, ale z tego co wiem to te studia z medycyna nie maja wiele wspolnego na akademii medcznej sa rozna kierunki nie tylko lekarski. A z tego co sie orientuje czym wyzszy rok tym mniej wspolnego bedzie zmedycyna bo zaczna sie przedmioty kirunkowe , typowo farmaceutyczne
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Post autor: Ciconia »

A moze opowiesz jak jest na tym pierwszym roku farmacji? Bo ja sie tam wybieram ale dobiero za dwa lata.Opisz prosze jak tam jest, jakie przedmioty itd itp
blue_witch

Re: Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Post autor: blue_witch »

przedmioty mozesz sobie zobaczyc na stronie amow w programie nauczania
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Hej czy są tu jacyś studenci farmacji?

Post autor: żabka »

Ktosiu, a jesli moge zapytac- w jakim miescie studjujesz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości