Farmacja i Analityka

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: somsung »

A gdzie mnie do Warszawy Ja do Białegostoku się wybieram ^^
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: mediatan »

dragonka pisze:Whyyy?
bo jak to skwitowali w dziekanacie:a po co? tutaj każdy ma jeden dyplom i to wystarcza
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: Biochejter »

mediatan pisze: bo jak to skwitowali w dziekanacie:a po co? tutaj każdy ma jeden dyplom i to wystarcza
Komu wystarcza to wystarcza.
Ale przyznaje, też miałem niezłą jatkę żeby przekonać dziekana że ta farmacja to moje marzenie (a że ściemniam średnio to musiałem się bardzo starać żeby wyszło realistycznie)
270285 pisze:5 na anal, 3 na farmie
Ładnie, wysoko już.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, o 22:57 przez Biochejter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: dragonka »

A to takie pozwolenie trzeba mieć żeby zacząć drugi kierunek? Łolaboga. /
Myslałam, że po prostu podchodzisz do rekrutacji, dostajesz się i jazda. Chyba, że problem dotyczy ewentualnego planu i związanych z tym kompromisów ] Btw, jak są traktowani tacy studenci?
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: Cinereus »

dragonka pisze:Myslałam, że po prostu podchodzisz do rekrutacji, dostajesz się i jazda.
Po dostaniu sie sa wakacje a nie jakas jazda P a swoja droga, jazdy odechce Ci sie szybciej niz bys przypuszczala ]
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: Biochejter »

dragonka pisze:A to takie pozwolenie trzeba mieć żeby zacząć drugi kierunek?
Myslałam, że po prostu podchodzisz do rekrutacji, dostajesz się i jazda.
Trzeba. Po pierwsze masz tylko jeden oryginał świadectwa Po drugie niby musisz mieć dobre wyniki na danym roku I kierunku (da się to obejść niby). Główny problem to widzimisię dziekanów.
dragonka pisze:jak są traktowani tacy studenci?
Na czole nie mamy napisane że dwukierunkowy:D Ja tam się nie przyznaję że studiuję 2 kierunki, chyba że mam ten sam przedmiot drugi raz (nieorgany i organy np.) i asystenci mnie pamiętają i się sami pytają czy wyleciałem/przeniosłem się to mówię że mam podwójną przyjemność studiowania od 2. lat:P

Czasem też muszę powiedzieć że studiuję dwa jak mi się ćwiczenia pokrywają na obu i wtedy idę do asystenta i proszę o przeniesienie do innej grupy studenckiej na dany przedmiot.

Lepiej nie mówić że sie studiuje dwa bo asystenci to potrafią wykorzystywać do głupkowatych uwag
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: dragonka »

Cinereus, bez wątpienia wiesz świetnie jakie mam podejście do studiowania ] Bynajmniej nie jestem taką bezmyślną optymistką jak Ci się zdaje.
Biochemister pisze:Lepiej nie mówić że sie studiuje dwa bo asystenci to potrafią wykorzystywać do głupkowatych uwag
Matko czy gdzieś są jeszcze ludzie na poziomie?. A już na pewno taki człowiek nie jest zasocjowany w moim mózgu z kategoriąasystent po tych wszystkich rzeczach jakie tu czytam
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: Biochejter »

dragonka pisze:
Biochemister pisze:Lepiej nie mówić że sie studiuje dwa bo asystenci to potrafią wykorzystywać do głupkowatych uwag
Matko czy gdzieś są jeszcze ludzie na poziomie?. A już na pewno taki człowiek nie jest zasocjowany w moim mózgu z kategoriąasystent po tych wszystkich rzeczach jakie tu czytam
Hmmm, wiesz czemu tak jest? Bo o tych normalnych się mało mówi Więcej się gada o asystentach-przypałowcach. Ale zapewniam Cię - tych w porządku jest sporo więcej niż dziwadeł, przynajmniej na mojej uczelni
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: 270285 »

[quote="dragonka"]A to takie pozwolenie trzeba mieć żeby zacząć drugi kierunek? Łolaboga. /
Myslałam, że po prostu podchodzisz do rekrutacji, dostajesz się i jazda. Chyba, że problem dotyczy ewentualnego planu i związanych z tym kompromisów ]

Ja nie napotkałam wiekszych trudność, gdy zaczynam studiować drugi kierunek. Napisałam tylko to podanie do dziekana o zgodę na studiowanie 2 kierunków i wsio Później nigdy nawet nie pytałam się jak zostało rozpatrzone, bo uznałam to za farmalność, że dziekan zaakceptuje mój wybór. No i chyba rozpatrzył pozytywnie, bo jakoś co roku na liście studentów jestem Największe cyrki miałam zawsze z dostosowaniem planu.
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: dragonka »

no właśnie, jest tak ciężko z tym planem? / I co robisz jak Ci się coś pokrywa i nijak coś z tym zrobić?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja i Analityka

Post autor: Biochejter »

Jak mi się coś pokrywa to na farmacji (dużo studentów) jest dużo innych grup które mają dane zajęcia innego dnia/o innej godzinie. Idziesz do asystenta prowadzącego tą grupę i uniżenie prosisz że jest taka i taka sprawa i czy Cię weźmie do swojej grupy ćwiczeniowej. Bo wykłady są nieobowiązkowe, więc ja nawet na nie nie zwracam uwagi, tylko jak nie da rady to na wykładzie mam jakieś ćwiczenia z drugiego kierunku

Początek semestru potrafi być gorący, żeby zgrać plany. Za rok sobie tego nie wyobrażam, mnóstwo zajęć na obu kierunkach będzie, może jakieś o północy się znajdą grupyP
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości