Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Myszy
11
7%
Myszoskoczki
5
3%
Chomiki
33
21%
Koszatniczki
6
4%
Szynszyle
33
21%
Świnki morskie
20
13%
Króliki(to zajęczaki,ale je też mogę zaliczyć do ankiety)
17
11%
Inne
29
18%
Nie cierpie gryzoni!
4
3%
 
Liczba głosów: 158

anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: anika3334 »

Dlaczego umieszczacie wśród gryzoni KRÓLIKI ?!?

W ten sposob tylko wprowadzacie ludzi w błąd. Nawet w ksiązkach mozna znaleźć takie bzdury, że króliki to gryzonie. A takie wymienianie ich wsór rzeczywistych gryzoni-wprowadza zamęt, mimo andotacji.

Pozdrawiam (miłośniczka królików)
Madzia

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Madzia »

Ja najbardziej kocham konie,bo to piekne zwierzeta!są bezbronne i zarazem bardzo silneChcialabym miec kiedyś choc jednego :idea: :yahoo: :-D
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Guru »

Madzia pisze:Ja najbardziej kocham konie
faktycznie ladny gryzon
anika3334
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:25

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: anika3334 »

gryzoń bo trawę gryzie
Nimbrethil
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 19:41

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Nimbrethil »

ziomalka pisze:ptaszniki to bardzo symaptyczne zwierzątka, tylko ludzie maja na dzien dobry złe o nich zdanie
ale mi najbardziej do gustu przypadły - szczurki, one są kochane
zgadzam się. Uważam, że każde stworzonko jest kochane na swój sposób. Kiedyś opiekowałam się szkolnym szczuremmagiczne zwierząta. Czytałam kiedyś książkę o szczurkach i jej autorka napisała:szczury to najmądrzejsze psy jakie znałam". całkiem ciekawa wypowiedź
Ostatnio zmieniony 1 sie 2006, o 14:29 przez Nimbrethil, łącznie zmieniany 1 raz.
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Stokrotka »

Myszy, chomiki, swinki morskie i szczury.To chyba dzięki tacie i dziadkowi. Najpierw moja siostra sie tym interesowała no i se hodowałaa ja tak je lubie i sie przyglądam:)

Pozdrawiam!
koszatniczka
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2006, o 18:46

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: koszatniczka »

Wiewiórki są fajne, ale burunduki są drogie a poza tym to nie są najlepsze zwierzaki do trzymania w domu. Ja przez kilka lat miałam myszki i koszatniczki (jednego koszatnika mam nadal), ale jakieś takie pocieśniejsze myszki były. Gdyby jeszcze dało się je jakoś pozbawić tego charakterystycznego odorku.
O, o szczurkach zapomniała, kiedyś chciałam szczurki, ale mam się nie zgodziła, więc kupiłam myszki, i nie żałuję.
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Stokrotka »

No a nasza Szura (szczur) tak fajnie by Ci na ramieniu siedziala./Super!Taki ogonek wokol szuyji.Ale myszki tez sa OK!

Pozdrawiam!
karolina

JamiaŁam w domu zooo

Post autor: karolina »

ja miałam w domu zooo nadal mam ale mniejsze i miałam wszystko papugi świnki morskie chomiki zółwie kanarki raczki jaszczurki rybki i uwarzam Że myszki to jedne z najfajniejszych udomowionych zwierząt (opruć psa psy są najfajniejsze) miałam przez dłuszy czas 3 chomiki dzungarskie i zawsze uwarzałam Że chomiki to najfajniejsze zwierzaki ale kiedy tylko kupiłam sobie myszki 2 to odrazu zmieniłam zdanie chomik nawet w połowie nie jewst taki zajefajny jak myszki ony są normalnie coooll
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Natalia »

koszatniczka - po prostu trzeba często sprzątać i używać najlepiej ściółki Cats Dream/Cats Best ).Wtedy smrodek tak nie przyszkadza.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Gosiaczek »

Z gryzoni to chyba tylko chomiki.

nienawidzę myszy i szczurów jak patrzę na ludzi którzy noszą je np. w kieszeni to mnie odrzuca. kiedyś nawet w tramwaju wyszedł jednej kobiecie z torby wielgasny, bialy szczur zemdliło mnie na ten widok. .

gryzonie są też bardzośmierdzącymi zwierzakami mają specyficzny zapach chyba jak każde zwierzę ale mnie jakoś szczególnie drażni
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Aniaww »

Dowiedziałam się że koszatniczki wystraszone - chwycone za ogon, mogą go odrzucić jak jaszczurka. Tylko że im nie odrasta. Nie potwierdzone doświadczalnie więc głowy nie daję. Wiecie coś o tym?

Ja do gryzoni nic nie mam. Miałam chomiki, szczury, bawiłam się ze świnkami i koszatniczkami. Myszy wyłapałam do ręki - takie malutkie były Ale rozumiem, że ktoś nie lubi - ja nie cierpię pająków, i trudno. Nic na to nie poradzę. W sumie tylko pająków i szczypawic - skorki
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Natalia »

Gosiaczek,myszki i chomy z wyglądu nie są takie różne - czyżbyś miała wąty do ogona?:/.Ludzie,te ogonki nie są obślizgłe!Są przyjemne w dotyku i tylko dodają myszkom i szczurkom uroku!To mnie denerwuje : Chomicki piękne,a myszki i szczurki fee.Ja właśnie wolę myszki i szczurki od chomów - są od nich bardziej wartościowe.karolina - ja uważam tak samo.Nadal bardzo cierpię z powodu śmierci mojej myszki - tak ją kochałam ( ( spójrz na mój avatar).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości