probemy z trawieniem

bellisxx
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2009, o 21:40

probemy z trawieniem

Post autor: bellisxx »

dobry wieczór. od 4 lat mam szynszylkę (Hiena). od paru tygodni coś jest z nią nie tak. na początku nie chciała jeść, miała biegunkę więc podałam jej węgiel leczniczy i przez 3 dni roztwór przeciwbiegunkowy dla ludzi. ożywiła się, zaczęła jeść. jednak teraz znowu jej coś dolega. ma problemy z wydalaniem. jej kupki są duże, rzadkie i wtedy je robi gdy wcześniej pomasuje jej brzuszek. dzisiaj rano nie miała ochoty biegać (wypuszczam ją 2 razy dziennie) jednak wieczorem ożywiła się, biegała i kąpała się w piasku. nie mam pojęcia co jej dolega a u weterynarza nie byłam, bo żaden w moim mieście nie zna się na szynszylach. proszę o szybką odpowiedź.
roju22
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 21:30

Re: probemy z trawieniem

Post autor: roju22 »

czesc wiesz to co opisujesz to, to moze byc wiele chorob jak zatrucie pokarmowe, wode zmieniaj co dziennie i jedzenia dawaj mniej ale dwa razy dziennie no i sianko, wiesz nie wiem czy wegiel cos da na dluszy czas ale wiesz ja nie jeste wet nie wiem dlaczego nie poszlas do weta nawet jak nie wie nic o szynszylach to moze ci pomoc jak dasz rade wez troche kupki do weta niech ja zbada , mysle ze napewno ci pomoze bo jak bedziesz czekala i leczyla ja swoimy metodami to moze sie to zle skonczyc , mysle ze napewno jest jakis wet w okolicy co wie cos na temat szynszyli podzwon, popytaj jak nie to do innego miasta papa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości