Śmierdzi! I co dalej?

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
blumch
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2008, o 15:03

Re: Śmierdzi! I co dalej?

Post autor: blumch »

Moja jest wykastrowana (przed kastracją okropnie śmierdziała) i systematycznie kąpie. To wystarcza i wcale nie śmierdzi.
Karola14
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 11:06

Re: Śmierdzi! I co dalej?

Post autor: Karola14 »

ja jeszcze nie mam tchórzofretki, ale lepiej sobie kupić samca czy samiczkę?Chodzi załóżmy o mniejszy kłopot i łagodniejszy zapach
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

Re: Śmierdzi! I co dalej?

Post autor: Joanna pirania »

nie ma chyba różnicy czy chłopczyka czy dziewczynkę! samce w rui mają ostrzejszy zapach niż samiczka i w dodatku znaczą teren obsikując wszystko co się tylko da ale samiczki też w jakiś sposób może bardziej łagodniejszy znaczą teren! ale po kastracji lub sterylizacji zapach się zmniejsza i nie jest intensywny! ale jednak jakiś zapaszek zostaje chociaż nie jest uciążliwy! w przypadku sterylizacji samiczek zabieg ten jest droższy od kastracji samca ponieważ jest bardziej skomplikowany ja mam dwie samiczki i jednego samca więc nie mogę tobie odpowiedzieć czy lepiej mieć samca czy samiczkę wybór należy do ciebie! pozdrawiam
szpila159
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2008, o 21:17

Re: Śmierdzi! I co dalej?

Post autor: szpila159 »

Nie wiem czy jesteście mi w stanie pomóc, ale może coś doradzicie. Od pewnego czasu rozmawiam o kupnie tchórzofretki z moimi rodzicami i tata się zgodził, ale moja mama nie da sie przekonać, ponieważ twierdzi, że zwierzak strasznie śmierdzi i psoci, ja starając się przekonać rodziców, śledze prawie wszystkie fora i dowiedziałam się bardzo wiele o tych maluchach. Dowiedziałam się, że samiczka wydaje o wiele mniej intensywny zapach, ale moja mama nie chce w to wierzyć, słyszałam też że są jakieś dezodoranty specjalne? Moglibyście coś polecić?
Po za tym pozostaje jeszcze jedno, mama twierdzi, że fretka strasznie psoci, ale słyszałam, że gdy jest sie z nią od małego to można ją oswojić, słyszałam też że lubą one często wychodzić z klatki, ale ponoć możn temu zapobiec, kupując klatke z grubymi prętami. Wiem, że to dużo pytań, ale naprawde mi na tym zależy, ponieważ gdypo raz perwszy zobaczyłam tchórzofretke od razu ją pokochałam, więc bardzo prosze o odpowiedź.
olek12-98
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 17:17

Re: Śmierdzi! I co dalej?

Post autor: olek12-98 »

Chcę nabyć frecię i interesuje mnie:
Słyszałam, że mają one intensywny zapach. Co przypomina ten zapach(chciałam się dowiedzieć do jakiegosmrodku ) będę musiałam się przyzwyczaić)?

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 17:40 ]
Chcę nabyć frecię i interesuje mnie:
Słyszałam, że mają one intensywny zapach. Co przypomina ten zapach(chciałam się dowiedzieć do jakiegosmrodku ) będę musiałam się przyzwyczaić)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości