Choroba?

adam364
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:21

Choroba?

Post autor: adam364 »

Witam mój szynszyl jest chyba chory nie chce mu sie jesc tylko granulat zrobiony na papkę. Byłem dzisjaj u weta i powiedzial ze zęby sa wpożądku ale nic wiecej mi nie powiedzial. Gdy wypuszcze go to biega kapie sie i siada na grzejniku jak by mu było zimno. Może sie przegrzał? Jakie sa tego objawy? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
pomorek
Posty: 127
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:44

Re: Choroba?

Post autor: pomorek »

adam364 pisze:granulat zrobiony na papkę.
a co to znaczy ze ty mu rozdrabniasz ten granulat, czy on sam sobie to robi?
Napisz cos wiecej, jaka podajesz karme i inne, bo jesli poprostu je granulat rozdrobniony to chyba nic złego, tymbardziej ze zeby ma zdrowe.

Na kaloryferze moje szyszki tez lubia siedziec, wiec to nie jest nic niezwykłego, poprostu maja tam dobra skrytę.

Objawy przegrzania to omdlenia, szyszki sa słabe, przewracaja sie, przyspieszony oddech, o tej porze roku ciezko to zwierzakom złapac, wiec raczej na pewno nie dolega to Twojemu.
adam364
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:21

Re: Choroba?

Post autor: adam364 »

Granulat ja rozdrabniam bo czytalem na innym forum ze tak trzeba robic. Byłem u weta i przyciol mu ząbki i cos próbuje sobie zjesc ale nie moze jeszcze zabardzo. Przycioł tylko te przednie a żeby przyciac te dalej potrzebowal innego sprzetu a nie miał akurat przy sobie.

Zobaczyłem tez ze ma taki mokry nosek co to oznacza?
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Choroba?

Post autor: Predator713 »

wydzielina z nosa oznaczać może przeziębienie lub podobne dolegliwości. musisz iść z szylkiem do dobrego veta bo z podanych przez Ciebie objawów wynika bardzo wiele, ale jeśli nie może jeść to mogą być:
przeziębienie+problemy z uzębieniem
zapalenie płuc
musisz napisać coś więcej.
życzę szyli powrotu do zdrowia
adam364
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2009, o 12:21

Re: Choroba?

Post autor: adam364 »

Jutro jade znowu do weta zobaczymy co powie. Napisze cos wiecej jak mi powie wete. Jak powiem Mańkowi ze zyczysz mu zdrowia to napewno szybcjej wyzdrowieje

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 18:14 ]
Byłem u weta i przycioł te co sa dalej ząbki zobaczymy co teraz bedzie pozdrawiam)
bbogdan
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2009, o 12:06

Re: Choroba?

Post autor: bbogdan »

mam prośbę niedługo weekend majowy a ja mam pilna sprawę i muszę wyjechać na początku myślałem ze mój tata się nim zajmie lecz dziś okazało się ze jedzie na jakąś konferencje do karkowa a santi zostanie sam czy można mu zostawić jedzenie na niecałe 3 dni naprawdę robię to z ciężkim sercem ale naprawdę nie mogę go ze sobą zabrać :
czy takie nałożenie jedzenia na zapas jest możliwecały czas dręczą mnie myśli o tym że będzie smutny beze mnie"(:(:(:(:(ale nie mam wyjścia chyba

proszę o szybką odpowiedź
z góry wielkie dzięki !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości