MATURA Z BIOLOGII

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Tahtimittari »

ring1the7alarm pisze:nie wiem jak w innych szkołach. moze ktos mial biologie juz?
w całej Polsce jest tak samo, biologia jest 11 maja.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: justina89 »

patimalaa pisze: Uff to dobrze. A co to jest ten system OBIEG ? To jest jakaś nowość w tym roku bo nic o tym nie słyszałam ?
System OBIEG był również w tamtym roku, dziwne że u Was w szkole nikt o tym nie wie. System OBIEG to takie dobrodziejstwo, że można sprawdzić wyniki matury bez latania do szkoły, poza tym w tamtym roku kazali nam sprawdzać czy wszystko się zgadza na tym koncie - dane, poziom który zdajemy itp. Login to Twój pesel a hasło daje szkoła.
patimalaa
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 12:04

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: patimalaa »

Hmm w zeszłym roku napewno nie było u mnie czegoś takiego w szkole no ale może w tym roku jest dzięki ,że mi o tym wpsomnialas musze sie w takim razie dowiedziec co i jak Najwyzej po maturce przejde sie do sekretariatu skoro(o ile dobrze zrozumiałam) teraz jeszcze mi to hasło nie jest potrzebne -)
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: benia69 »

a mnie zacztynaja dopadac watpliwosci wydaje mi sie ze nic nie umiem a ze ta matura bedzie moja porazka ehh a wy jak tam?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

Nic nie wiem, nie powiem!

Standard. Powtarzam dziś genetyke :C
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Piekna20letnia »

Ja już mam dosyć.ostatnio zauważyłam pewną prawidłowość.po lampce winka tworze jak prawdziwy poeta, trza coś chlusnąć przed maturą
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

Piekna20letnia pisze:Ja już mam dosyć.ostatnio zauważyłam pewną prawidłowość.po lampce winka tworze jak prawdziwy poeta, trza coś chlusnąć przed maturą
hmm, mnie po winie, nawet w najmniejszej ilości, chce się spać! D

kurcze, mój chłopak dziś pisał wos. podobno straszne rzeczy się podziały. ludzie się martwią czy zdali w ogóle.

i jak tu być optymistą i mieć siłę napisać biologię? brrrr.
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

mi tez sie wydaje ze nic nie umiem , a sie uczyllam sporo
patimalaa
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 12:04

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: patimalaa »

mam to samo:(( pustka w głowie
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

Było wiadome że wos będzie trudny w tym albo przyszłym roku. Zdecydowanie za duzo osób sie na niego decyduje bo łatwy. To samo zrobią z geografią, tak mi sie wydaje.
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

no ze Wos bedzie trudny to jakos tez wiedzialam i tak samo mysle o geografii , to pocieszenie bo biologia moze bedzie latwa:D
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

vahti pisze:Było wiadome że wos będzie trudny w tym albo przyszłym roku. Zdecydowanie za duzo osób sie na niego decyduje bo łatwy. To samo zrobią z geografią, tak mi sie wydaje.=
to co dopiero z biologią po tak łatwej próbnej! ]
Moti
Posty: 74
Rejestracja: 1 maja 2009, o 08:19

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Moti »

Jak tak słucham ile osób zdaje geografię, to się dziwię Moja jedyna 3 na świadectwie to właśnie geografia Zmora w 1 i 2 klasie liceum, podobnie jak fizyka i historia

Boję się tej biologii, ale myśleniem a co będzie jak słabo napiszę na pewno sobie nie pomogę. W sumie to nie koniec świata.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości