rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

i tak i tak ostatecznie zawsze przyjmuja wszystkie osoby z dana iloscia punktow (po odwolaniach), jeszcze nie bylo sytuacji, zeby kogos nie przyjeli, mimo, ze mial progowa ilosc pkt i pomimo sredniej nizszej od osob nad kreska. takze nie przejmujcie sie jakimis bzdetami i nie wymyslajcie sobie co chwila problemow typuczy moze byc link na dole strony albo czy wpisac przedsiebiorczosc]
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2009, o 13:44

Re: rekrutacja

Post autor: kinky »

doktorka,
może jeszcze jakieś słowa otuchy bo to co mówisz za każdym razem coraz bardziej mnie cieszy i uspokaja:D
gsyoka
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: rekrutacja

Post autor: gsyoka »

czy odpis świadectwa to te druczki, które otrzymałam ze szkoły? Czy to są kserokopie zatwierdzone? Podczas rejestracji mignęło mi przed oczami, że chcą oryginał/odpis/kserokopię. Teraz nie mam możliwości upewnienia się, czy było to napisane dokładnie tak, bo maila potwierdzającego jeszcze nie otrzymałam.
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: rekrutacja

Post autor: klepsydra »

Czemu wy juz wysylacie dokumenty?:D mamy czas do czerwca , jeszcze matury nie byloD
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

gsyoka, wszystko jedno, dopiero jak sie dostaniesz potrzebny bedzie oryginal.klepsydra, a po co czekac do czerwca, wlasnie w tym rzecz, zeby wysylac jak najwczesniej, zanim zrobi sie bajzel w biurze, teraz przynajmniej na biezaco mozecie sprawdzic, czy wasze dokumenty doszly (telefonicznie np), potem jak beda przychodzic ich dziesiatki dziennie moze byc juz cinszko]
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Czy ta biała, wiązana teczka rzeczywiście jest aż tak bardzo ważna? Moja koleżanka w tamtym roku wysłała im papiery bez nie i też jej przyjęli.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: rekrutacja

Post autor: David »

A po co robić problemy na siłę? Z dostępnością ich nie ma problemu, towar nie jest deficytowy a myślę że wydatek ok. 1zł nikogo z nas tu obecnych nie zuboży zanadto.
lykorz
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Nie chodzi o samą teczkę, a o dziwne wzory jej opisywania, wystarczyłoby imię, nazwisko, adres i kierunek, napisane gdziekolwiek, na okładce.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: rekrutacja

Post autor: David »

Oni sobie tak zażyczyli, żeby sobie po prostu papierkową robotę przyspieszyć . Jak masz tak samo opisane 1000 teczek, to robota staje się mechaniczna i nabiera szybkości .

Pozdrawiam!
D.
lykorz
Kropka
Posty: 76
Rejestracja: 18 lis 2007, o 17:28

Re: rekrutacja

Post autor: Kropka »

Czy ktoś mógłby mnie doinformować, kiedy składa się odwołanie? Czy po ogłoszeniu pierwszej listy w przypadku gdy jest siępod kreską", czy dopiero po ogłoszeniu końcowej, na którą wskoczyły osoby spod kreski ale ja nie?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: rekrutacja

Post autor: dzoners »

Mam pytanko - czy ktoś wie, czy do formularza mamy wpisać też ocenę z religii? Bo do średniej się liczyła, ale nie jest wypisana w obowiązkowych zajęciach, tylko pod zachowaniem.
magda508
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 09:30

Re: rekrutacja

Post autor: magda508 »

Ja wpisałam do obowiązkowych. W sumie wlicza się do średniej, a w formularzu właśnie z podanych ocen liczą średnią
igor90
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:38

Re: rekrutacja

Post autor: igor90 »

Witam, ja mam bardzo szczegółowe pytanie: czy opis teczki trzeba wydrukować i przykleić, czy normalnie długopisem? Wiem, ze pytanie głupie, ale w tej rekrutacji to już wszystkiego się można spodziewać, więc wolę się upewnić. Aha.a wie ktoś może jak załatwić skierowanie na darmowe badania, bo o czymś takim słyszałem? i jakby jeszcze ktoś był tak miły powiedzieć gdzie dokładnie mieści się to biuro rekrutacji, bo adres znam, ale słyszałem, ze nieźle zakamuflowane jest, a ja bym nie chciał się tam przez dłuższy czas wałęsać. dzięki z góry za odpowiedź, pozdro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 64 gości