MATURA Z BIOLOGII

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: benia69 »

no moj chlopak tez zdawal wos, lekka zalamka ale 30 pkt sie doliczylismy wiec luz

tu nie chodzi o myslenie ze sie slabo napisze, ja mam taki paralizujacy strach i taka hmm,gula w zoladku takie poczucie nie wiem strachu czy takiej jakiejs bezradnosci caly rok systematycznie kulam i wiem ze wszystkie pojecia i wszystko co mozliwe mam wykute nieraz i na pamiec ale mimo to sie boje

bleh, a do jakich miast na studia startujecie
ja krakow
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: justina89 »

Ja może nie mam wszystkiego wykutego na pamięć ale wiem o wiele więcej niż w tamtym roku jak podchodziłam do matury, teraz to niebo a ziemia
Nie zmienia to faktu, że obawiam się iż po raz drugi może coś nie wyjść. no ale nieważne, już zaczynam sama się nakręcać.
Trzeźwo patrząc cudów nie będzie przecież.

Ja Katowice/Zabrze.
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Piekna20letnia »

justina89, ja mam identycznie jak ty) poza tym słyszałam że wos łatwy był.

Gdzie się wybieram? Chcę do Krakowa, ale składam też do Wawy, Katowic, Lublina i może Lodzi.dużo tego
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

Białystok, chociaż nigdy tam nie byłem, ale się nakręciłem. Jakoś to będzie, jak nie lekarski, to farmacja, jak nie farmacja, to analityka, jak nie analityka, to zmywak.
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Asia90 »

A mi sie marzy Wrocław. Ale cały czas sie nie moge zdecydować czy farmacja czy weterynaria
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: julia.....:):) »

mam nadzieję że progi spadną przynajmniej o kilkan punktów .ale wtedy matura z biologii musiała byc trudniejsza. Już sama nie wiem czy chcę łatwą czy trudną
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

dobrze, że jestem z Krakowa!
do Krakowa rzecz jasna!
julia.:):) pisze:mam nadzieję że progi spadną przynajmniej o kilkan punktów .ale wtedy matura z biologii musiała byc trudniejsza. Już sama nie wiem czy chcę łatwą czy trudną
nie muszą progi spadać - trzeba po prostu napisać najlepiej jak się da - czy trudna czy łatwa!
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: jagodzio »

Byłam tu ostatnio wczoraj wieczorem. Wiecie, że przez ten czas napisaliście 4 strony postów w tym temacie? Najgorsze jest to, że większość to albo biadolenie w stylunic nie umiem", albo wróżenie co będzie na maturze. Ała
Popieram zdanie Justyny, że trzeba robić i arkusze z poziomu podstawowego i z rozszerzonego. Wczoraj pierwszy raz napisałam maturę PP próbna CKE 2009. Była wręcz śmiesznie prosta. Dzisiaj robiłam drugą - z zeszłego roku z maja, ta już taka śmieszna nie była. To jest niemożliwe, jak bardzo różnią się poziomami poszczególne matury
ring1the7alarm pisze:czyyyy pisał juz moze ktos z maju tego roku rzecz jasna mature z biologii? wiadomo my maturzysci jestesmy po polskim i angielskim i dzisiaj u nas byl wos, nie wiem jak w innych szkołach. moze ktos mial biologie juz?
Dziwi mnie, że nikt na to nie zareagował. To wygląda jak prowokacja, albo . ludzka g. nie przestaje mnie zadziwiać
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: gajuss19 »

a po co reagowac na takie glupie posty i rozwijac zbedna dyskusje ?
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Piekna20letnia »

jagodzio pisze:ring1the7alarm napisał/a:
czyyyy pisał juz moze ktos z maju tego roku rzecz jasna mature z biologii? wiadomo my maturzysci jestesmy po polskim i angielskim i dzisiaj u nas byl wos, nie wiem jak w innych szkołach. moze ktos mial biologie juz?

Dziwi mnie, że nikt na to nie zareagował. To wygląda jak prowokacja, albo . ludzka g. nie przestaje mnie zadziwiać
Mnie to rozwaliło
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: KuBuS »

Piekna20letnia pisze:
jagodzio pisze:ring1the7alarm napisał/a:
czyyyy pisał juz moze ktos z maju tego roku rzecz jasna mature z biologii? wiadomo my maturzysci jestesmy po polskim i angielskim i dzisiaj u nas byl wos, nie wiem jak w innych szkołach. moze ktos mial biologie juz?

Dziwi mnie, że nikt na to nie zareagował. To wygląda jak prowokacja, albo . ludzka g. nie przestaje mnie zadziwiać
Mnie to rozwaliło
no koles tez mi poprawil humor ciekawe skad sie urwał
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: benia69 »

heh mnie sie zapytal wczoraj kolega z 1 klasy liceum czy przyszlam na ustbne wiec ludzie sa hmm rozni no :)

jagodzio masz racje ze nie ma co biadolic bo co ma byc to bedzie, ale ludzka rzecza jest sie denerwowac i martwic, a kto zrozumie w tym momencie nas lepiej niz wlasnie ludzie na tym forum, ktorzy maja to samo :)
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

niedługo trzeba będzie przestudiować bardziej zasady rekrutacyjne.
wrrr, jak sobie pomyślę o lataniu tam i z powrotem między uczelniami i użeraniu się z tymi biurwami akademickimi. koszmar! /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości