MATURA Z BIOLOGII

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: justina89 »

madz4927 pisze:niedługo trzeba będzie przestudiować bardziej zasady rekrutacyjne.
wrrr, jak sobie pomyślę o lataniu tam i z powrotem między uczelniami i użeraniu się z tymi biurwami akademickimi. koszmar! /
A tam, jeżeli biologia pójdzie mi ekstra, super, wystrzałowo to latanie po uczelniach będzie dla mnie samą przyjemnością.
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

justina89 pisze:A tam, jeżeli biologia pójdzie mi ekstra, super, wystrzałowo to latanie po uczelniach będzie dla mnie samą przyjemnością.
ooo tak, masz rację. pamiętam jak wystrzeliłam po wynikach rekrutacji do liceum oddać jak najszybciej papiery! D

muszę uzupełnić badania lekarskie, bo u mnie w szkole takowych nie czynili! ]

sprawdzacie klucz po maturze z biologii? ja sobie powiedziałam, że nie ma na to żadnej opcji. do końca czerwca będę żyć w świadomości, że poszło mi rewelacyjnie! odważyłam się tylko sprawdzić angielski, bo nie mogłam wytrzymać! D
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

czego sie uczycie z roslin ? wystarcza same cykle rozmojowe?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

tkanki i budowa łodygi/korzenia i kwiatu. Tropizmy i nastie. Nienawidze roslin.
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

vahti pisze:tkanki i budowa łodygi/korzenia i kwiatu. Tropizmy i nastie. Nienawidze roslin.
Tylko a np. czynniki , wzrostu i rozmowu roslin ? ja tez nie chce mi sie ich w ogole uczyc
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

Licze na opisówki z roślin w kwestii rozwoju itp
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

vahti pisze:Licze na opisówki z roślin w kwestii rozwoju itp
no tez racja ja sie tkanek uczylam z 3 razy i do tej pory nie umiem , nie wchodzi mi do glowy za nic w swiecie
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: benia69 »

a glony, pierwotniaki, grzyby

bo przez organowce i cykle pasuja chociaz opisowo przelecic
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

grzyby byly az w nadmiarze . jakos nie wydaje mi sie zeby byly a tamto moze szybko powtorze
klaidua
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 19:01

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: klaidua »

Ja wolę się skupić na genetyce i ekologii, jakoś jestem przeczulona na tym punkcie/ chociaż im bliżej matury tym bardziej mi się wydaje że trzeba powtórzyć WSZYSTKO
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

a ja ekologie jakos nie powtarzam jakims cudem nigdy sie nie uczylam tak dokladnie a umiem
klaidua
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 19:01

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: klaidua »

Taką ogólną to tak, ale np. rozróżnienie helofitów, hydrofitów, higrofitów itp bez nauki jest raczej trudne. jedyne czego nienawidzę w ekologii to cykle biogeochemiczne ale mam nadzieję że jak będzie coś takiego to ze schematu
ossoria
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:37

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: ossoria »

Damy rade :) ja dzisiaj cale rosliny , i moze wlasnie troche z ekologii , wirusy i bakterie , a jutro i pojutrze , czlowiek i biochemia , genetyki sie uczylam tydzien temu a w niedziele odpoczywam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości