MATURA Z BIOLOGII

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: eMKa »

japonka pisze:a ja mam takie pytanie za ortografie tez leca punkty

oraz jutro podskocze do szkoly dowiedziec sie w ktorej sali pisze.
Pytanie do tych co pisza drugi raz maturke, ja dostalam taka karteczke z haslem i takimi tam danymi
W te 3 kratki na (pierwszej stronie) co sa na arkuszu egzaminaycjnym to co mam wpisac?

jak pierwszy raz pislam to A i numer w dzienniku 09 a teraz jak mam cyfre 109 na tym ppaierku ,mam ja wpisac?

dzieki za wytlumaczenie] sie stresuje troche ta matura i stad te pytania]
zapytaj lepiej w szkole bo ja np. na polskim i angielskim nie wpisywałam tam nic, tylko naklejałam na górze kody kreskowe, które wcześniej dostałam od wychowawcy.
Awatar użytkownika
Asia90
Posty: 262
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 21:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Asia90 »

Nam tez mówili że to pozostało jeszcze po starym systemie kodowania. Teraz sie po prostu nalepia te karteczki ze swoim peselem a te krateczki maja zostać puste.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2009, o 22:01 przez Asia90, łącznie zmieniany 1 raz.
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Delling »

To nieźle sobie komisje w niektórych szkołach poczynają, że niektóre matoły mogą bezczelnie ściągać i fałszować swoje wyniki. Całe szczęście, że w mojej szkole to jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: justina89 »

Delling pisze:To nieźle sobie komisje w niektórych szkołach poczynają, że niektóre matoły mogą bezczelnie ściągać i fałszować swoje wyniki. Całe szczęście, że w mojej szkole to jest niemożliwe.


Co do tych naklejek to ja dopiero mam je dostać przed samym egzaminem.
Awatar użytkownika
NanaCoupeau
Posty: 45
Rejestracja: 12 gru 2008, o 18:35

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: NanaCoupeau »

a ja mam takie pytanie za ortografie tez leca punkty

oraz jutro podskocze do szkoly dowiedziec sie w ktorej sali pisze.
Pytanie do tych co pisza drugi raz maturke, ja dostalam taka karteczke z haslem i takimi tam danymi
W te 3 kratki na (pierwszej stronie) co sa na arkuszu egzaminaycjnym to co mam wpisac?

jak pierwszy raz pislam to A i numer w dzienniku 09 a teraz jak mam cyfre 109 na tym ppaierku ,mam ja wpisac?
Heh,za ortografię na pewno nie
My w te 3 kratki wpisywaliśmy jednak,klase (np.F) a później numer z dziennika.ale w każdej szkole jest inaczej ]
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Korczaszko »

u mnie w tamtym roku mówili, że tych kodów np A01 już nie ma, nie pisałam go i zdałam
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: misiek19 »

justina89 pisze:Delling napisał/a:
To nieźle sobie komisje w niektórych szkołach poczynają, że niektóre matoły mogą bezczelnie ściągać i fałszować swoje wyniki. Całe szczęście, że w mojej szkole to jest niemożliwe.

No kupa śmiechu i tyle, może spotkajmy się kiedyś w jakimś gronie i podyskutujmy na żywo na ten temat? Mogłoby być fajnie.
Śmiejmy się ludziska jak najwięcej do poniedziałku:P
Na płacz jeszcze przyjdzie czas
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

halooo halooo, MATURA Z BIOLOGII 2009. schodzić na ziemię, a nie wdawać się w nic nie wnoszące dyskusje! szkoda nerwów.
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: benia69 »

tak sobie poczytalam ostatnie pare stron i sie rozerwalam a teraz wracam o nauki

swoim skromnym zdaniem powiem ze choc sciagi by mi pomogly to mam hmm jakas wew blokade, moze dlatego ze nie lubie jak inni uszukuja wiec czemu ja mialabym to robic?:)
chcialabym zeby matura sprawdzala NAPRAWDE kto ile wie, i na tej podstawie stwierdzala kto jest najlepszy. ehh gdziez jest taka utopijna kraina?:):P
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Miniaa »

Ja gdybym miała ściągi przy sobie to umarłabym ze stresu, że je znajdą. Dla mnie to byłoby obciążenie psychiczne, a nie pomoc. Na polskim wiedziałam, że kumpel ma w chusteczkach higienicznym i panikowałam, że go złapią. Nie dosc, że jego unieważnią to jeszcze całą salę. Na szczęście udało się bez problemu.

Kurde, marzy mi się żeby było wszystko tam uczciwie.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

No co za troll :


A jak tam powtórki u Was? : )
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Piekna20letnia »

Idą jak krew z nosa.mam książkowstręt całe szczęście, już konczę
Madźka
Posty: 17
Rejestracja: 7 lut 2008, o 18:12

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Madźka »

nie bardzo rozumiem.
Cała sala przestaje pisać gdy ktoś ściąga?
nie no?


Słyszałam tylko, że jak telefon zadzwoni wszyscy kończą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości