MATURA Z BIOLOGII

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Milka »

również życzę wszystkim weny.
Pytania beda proste, mowie Wam.
Nie zapomnijcie o dowodach,linijce i długopisie!
Już wkrótce spełnią sie Wasze marzenia drodzy przyszli lekarze, stomatolodzy, analitycy, weterynarze i farmaceuci
Dziś sie juz nie uczcie, wyskoczcie gdzies do kina albo wyśpijcie sie
i tak juz umiecie wszytsko!
Połamania pióra życze wszystkim i sobie!
Bo moc jest w nas!
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: KuBuS »

misiek19 pisze:w imieniu wszystkich forumowiczów pozwole sobie podziękowac ossoria)
ejjj no nie nie dziekuje sie wlasnie bo to przynosi pecha
Piekna20letnia
Posty: 104
Rejestracja: 12 lut 2009, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Piekna20letnia »

Też się dziś nie uczę, ide na wesele
Cóż, strsznie szybko zleciał ten czas, dopiero mówiłam że matura za pół roku a to już za dwa dni.powodzenia, będzie dobrze, zobaczycie :*
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: justina89 »

Ja również przyłączam się do życzeń Milki bo bardzo ładnie napisała. Prostych pytań nie mogę Wam obiecać ale na pewno nasza wiedza pokona każde zadanie.

Ja już dzisiaj wrzucam na luz, przygotowuję sie psychicznie.

Piękna20letnia szybko to za mało powiedziane.
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: misiek19 »

dobra z tym dziekowaniem to bylo tak z pośpiechu)
To nie dziękujemy- tf i zaklinamy pecha
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: nelia »

A ja jeszcze daje kopniaka
sweetdarling19
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:52

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: sweetdarling19 »

też nie dziekuję i również życzę Wam powodzenia! pokażcie, że ta matura to bzdura:P ja jeszcze dzisiaj małe powtórki i jutro juz relax:) a swoja droga to nie wierzę,że to już tak szybko minęło, a tyle przygotowań i starań. teraz czas, żeby sie sprawdzic:) buziaki drodzy maturzyści:*:*
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Korczaszko »

malllwi&#x15Bka pisze:Dlatego mam pytanie do tych, którzy już pisali maturę z biologii(R): jak jest z tym czasem, jak się tak załóżmy przeznacza racjonalną ilość czasu na każde zadanie, ledwo daje się wyrobić czy odwrotnie - jest jeszcze dużo czasu na sprawdzanie wszystkiego itd. ?
ja pisałam jakieś 60-70minut, ale zazwyczaj kończę szybko, bo nie umiem ściemniać, lać wody, wymyślać zawiłych odp, szukać haczyków, układać pięknych zdań itd. Więc czasu sporo na sprawdzenie

dobrze, że takie tematu nie było rok temu jak czytam, że już wszyscy skończyli powtórki ja w weekend metabolizm opanowywałam i to był etap 1 powtórki, byście mnie załamali
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: vahti »

ja z próbnej wyszedłem po 45 minutach. Nie wiem co bym musiał robic na tej sali zeby tam wysiedziec 150minut, chyba bym zaczal po scianach chodzic.

Ale mysle ze sie zmusze do wysiedzenia ~100 minut na tej normalnej, po to zeby przeczytac wszystkie polecenia x2 i rozwiazac arkusz przynajmniej dwa razy. Bo w takich banalnych miejscach czasem błędy robie, przez niedoczytanie polecenia właśnie, przez to ze staram sie robic szybko. calkiem niepotrzebnie.
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: misiek19 »

vahti pisze:ja z próbnej wyszedłem po 45 minutach
Albo to ściema albo Ty szalony jestes?
po 45 minutach- niecałe 2 minuty na kazde zadanie?
No podziwiam, ja srednio kazde ok 3 min robie.
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: madz4927 »

vahti pisze:ja z próbnej wyszedłem po 45 minutach. Nie wiem co bym musiał robic na tej sali zeby tam wysiedziec 150minut, chyba bym zaczal po scianach chodzic.
mogę się założyć, że jakby było mniej czasu na napisanie tej matury to byście narzekali, że za krótko! D dlatego ja się nie odzywam - będę siedzieć do końca, a coooo!
swoją drogą ciekawa jestem ile miałeś procent wychodząc po 45 minutach!gt

ja właśnie robię maturki, jutro tylko rzut oka na vademecum i odpoczywam. co za dużo to niezdrowo w końcu!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: Korczaszko »

madz4927 pisze:mogę się założyć, że jakby było mniej czasu na napisanie tej matury to byście narzekali, że za krótko! D dlatego ja się nie odzywam - będę siedzieć do końca, a coooo!
też tak mówiłam nie mogłam wysiedzieć.
klaidua
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 19:01

Re: MATURA Z BIOLOGII 2009

Post autor: klaidua »

A mi się dzisiaj śniło że pomyliłam terminy i zamiast na maturę z biologii to poszłam na matmę strrrrrrrraszne to było.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości