tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
wiola

Re: tchórzofretki

Post autor: wiola »

Cześć :!: :!: Czy ktoś wie jakie są minimalne wymiary klatki dla tchórzofretki :?: Mam klatkę po śwince morskiej szer:36cm dł:68cm wys:43cm. Czy taka klatka wystarczy :?: pozdrawiam
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Re: tchórzofretki

Post autor: gloni »

Nie klatka tych wymiarów będzie za mała nawet jeśli miałaby służyć tylko jako sypialnia dla ogonka. Najlepszym rozwiązaniem jest klatka o wymiarach 60 x 100 x 60 cm .

Oczywiście im klatka większa tym lepsza .
Musisz pamiętać że fretka uwielbia hamaki i tam śpią a, jest też miejsce na kuwete oraz miseczki do wody i jedzenia. Nie zmieścisz tego wszystkiego w malutkiej klateczce. Hamak musi być na tyle wysoko by ogon siedząc pod nim miał swobodę poruszania się po klatce. Do kuwetki itp.
daki

Re: tchórzofretki

Post autor: daki »

klatka dla tchórzofretki powinna być duŻa o wymiarach 80×80×60 cm. :idea: MoŻe byc pietrowa :!:
Kinga

Re: tchórzofretki

Post autor: Kinga »

Hej od paru dni mam fretkee jest to sliczne zwierzatko ale zupelnie nie wiem co mam z nia robic caly czas gryzie albo spi nie wiem co mozna jej dawac jes a czego nie. szukalam artykolow ksiazek na ten temat ale nic nie znalazlam moze ktos mi cos dobradzi bo pod tym wzgledem jestem bezradna :(
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Re: tchórzofretki

Post autor: gloni »

w każdym większym sklepie zoologicznym kupisz przynajmniej dwie trzy pozycje o fretkac h.
Odwiedź również stronę, tam wszystkiego się dowiesz lub poczytaj dokładnie ten post jest tu b. dużo informacji na ten temat.
Ciężko jest ciągle pisać to samo
KAROLCIA

Re: tchórzofretki

Post autor: KAROLCIA »

CHCE MIEC TCHORZOFRETKE ALE NIE WIEM JAKA KUPIC MA£A CZY DUZA?
KAROLCIA

Re: tchórzofretki

Post autor: KAROLCIA »

MOZECIE MI POMOC? BO BARDZO BYM CHCIALA MIEC TO ZWIERZATKO?PODOBNO ONE SIE BARDZO PRZYWIAZUJE DO WLASCIELE/CIELKI
?
A WLASNIE CO MAM TAKTO WYBRAC SAMCA CZY SAMICE?
Kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: Kalissa »

Wejdź na fretki.org.pl tam na pewno Ci pomogą, Gloni juŻ to po raz kolejny napisała, a poza tym wszystko o co się p[ytasz było wcześniej napisane!
Ostatnio zmieniony 14 lip 2006, o 17:02 przez Kalissa, łącznie zmieniany 1 raz.
Kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: Kalissa »

Kinga pisze:Hej od paru dni mam fretkee jest to sliczne zwierzatko ale zupelnie nie wiem co mam z nia robic caly czas gryzie albo spi nie wiem co mozna jej dawac jes a czego nie. szukalam artykolow ksiazek na ten temat ale nic nie znalazlam moze ktos mi cos dobradzi bo pod tym wzgledem jestem bezradna :(
Ja zanim kupie jakieś zwierzątko czytam duŻo na temat danego stworzonka i wierz mi na necie jest duŻo informacji na temat kaŻdego zwierzęcia, a poza tym moŻe przeczytasz wszystkie wcześniejsze posty, a nie zadajesz pytanie, które juŻ wcześąniej występowało? Polecam tak jak Gloni fretki.org.pl zresztą trudno nie trafić na tą stronę wystarczy wpisać na google wyraz fretka :x
Ostatnio zmieniony 14 lip 2006, o 17:03 przez Kalissa, łącznie zmieniany 1 raz.
Kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: Kalissa »

Aha jeszcze jedno fretka ma w swojej natrze gryzienie rzeczy i ciągłe spanie, widać jak szukałaś informacji na temat fretek :x
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Re: tchórzofretki

Post autor: gloni »

A jeśli nie chcesz wchodzić na inne forum to poczytaj od początku wypowiedzi w tym temacie jak już wcześniej napisałam. Po prostu troszke cierpliwości i mniej lenistwa
Sabina

Re: tchórzofretki

Post autor: Sabina »

Chcę sobie kupić fretke,ale najpierw muszę kupić klatke. Nie wiecie gdzie moŻna kupić jakąś tanszą? :roll:
MI$IEK

Re: tchórzofretki

Post autor: MI$IEK »

kurde mam wielki problem nie wiem jak namówić rodziców Żeby pozwolili mi kupić tchórzofretke!JeŻeli macie jakiś pomysł to powiedzcie.prosze
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości