Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Wendy »

cessar pisze:Ja sądzę że te 240 wystarczy mimo wszystko przy ostatnim progu.
No nie wiem, nie wiem. W nowym przeliczniku, w tamtym roku miałam 242,5 i nie starczyło.
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: cessar »

Wiem. Ale weź uwagę że sporo osób zrezygnowało z fizyki rozszerzonej bo myśleli że będzie tabelka giertychowska. I poza tym może będzie mniej osób. I należę poza tym do optymistów)
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Wendy »

cessar pisze:Wiem. Ale weź uwagę że sporo osób zrezygnowało z fizyki rozszerzonej bo myśleli że będzie tabelka giertychowska. I poza tym może będzie mniej osób. I należę poza tym do optymistów)
A ja do realistów I raczej nie wierzę, że ok. 240 wystarczy.
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: cessar »

Pożyjemy zobaczymy) Miejmy nadzieję że nie będziemy musieli czekać na ostatnie progi)
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: conchita_wurst »

no i co z tego, ze ktos mial z przelicznikiem w tamtym roku dwiescie czterdziesci cos tam, skoro kluczowa jest fizyka. jedynym racjonalnie myślącym tu forumowiczem jest mój przedmówca. biologiczka90, skoro masz az tyle punktów, to po co w ogole myslisz o szczecinie? od razu startuj na jagiellonkę, mówię Ci.
ja mam na dzień dzisiejszy 240,5 pkt, ale poprawiałam bio i chem, więc może się coś tu zmieni. jeśli nie, i tak poważnie myślę o stomie.

pozdr!

biologiczka90 nie panikuj tak, szkoda Twoich nerwów) bo skoro liczysz na tyle pkt ile mówisz, to w wawie spokojnie się dostaniesz)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości