Tegoroczni kandydaci na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

musisz osobno się zarejestrowac i na lekarski i na lekarsko-dentystyczny na maila Ci przyślą potem dwa numery- jeden do zalogowania na lekarski, a drugi na lekarsko-denstyczny
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: vimatusia »

Acetylocholina pisze:musisz osobno się zarejestrowac i na lekarski i na lekarsko-dentystyczny na maila Ci przyślą potem dwa numery- jeden do zalogowania na lekarski, a drugi na lekarsko-denstyczny
dziękuję ślicznie i rzeczywiście dla chcącego nic trudnego w końcu znalazłam to na stronie D 3. Czy na każdy kierunek trzeba dokonywać odrębnej rejestracji?

Tak. Na każdy kierunek trzeba się odrębnie zarejestrować, także w przypadku ubiegania się o przyjęcie na studia niestacjonarne. Należy również uiścić odpowiednią wielokrotność opłaty rekrutacyjnej.
Jednak jest coś we mnie z lenia trzeba się tego oduczyć zanim pójdzie sie na studia tam już nikt za mną chodzić i pomagac w każdej chwili nie będzie
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

napisałam Ci przy okazji, bo sama się rejestrowałam to dlaczego Ci nie pomóc, zamiast byś miała szukać, czasem to oczopląsu juz można odstać jak się któryś raz kolei stronę każdej uiczelni oglada i każda ma oddrębny tok rekrutacji, więc Cię dokładnie rozumiem :)

[ Dodano: Sob Maj 30, 2009 14:43 ]
aha i zapomniałam dodać, że masz podane dwa osobne konta, na które masz dokonać przelewu( i na koncie na lekarskim i na koncie na lekarsko-dentystycznym )
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Asiollo »

orientujecie się może ile było osób w zeszłym roku na miejsce na medycynie, stomatologii, farmacji?
moja dentystka twierdzi ze na stomę było 27os/miejsce! Nie mogę w to uwierzyć, w sumie chyba jednak zrezygnuję ze składania papierów, bo jednak mimo wszystko 85 zł za kierunek to sporo
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

ale tymi osobami na jedno miejsce nie ma co się zbytnio sugerować, bo np. na stomatologię może być więcej chętnych, ale z mniejszymi wynikami, a np. na lekarski mniej osób na miejsce, ale z lepszymi wynikami, więc to różnie się rozkłada
dulce
Posty: 74
Rejestracja: 18 maja 2009, o 13:10

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: dulce »

poza tym niektórzy mają białystok jako miejsce rezerwowe ( najniższe progi) i jeśli dostaną się np do krakowa to wybiorą raczej to drugie
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Biochejter »

Asiollo pisze:orientujecie się może ile było osób w zeszłym roku na miejsce na medycynie, stomatologii, farmacji?
moja dentystka twierdzi ze na stomę było 27os/miejsce! Nie mogę w to uwierzyć, w sumie chyba jednak zrezygnuję ze składania papierów, bo jednak mimo wszystko 85 zł za kierunek to sporo
Jest takie zestawienie na stronie uczelni, dentystka zaniżyła tą statystykę nawet
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Asiollo »

ooooooooooooooooooooooostro.
wiadomo, że każdy składa papiery na kilka kierunków, ale mimo wszystko te liczby mnie przerażają
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Biochejter »

Asiollo pisze: wiadomo, że każdy składa papiery na kilka kierunków, ale mimo wszystko te liczby mnie przerażają
No jak widzisz to tylko przerażające liczby. Tyle osób chciało się dostać, a progi poniżej 160 pktów - więc nie jest jakoś szczególnie ciężko się załapać nad kreskę.
Kaqla
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2009, o 14:33

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kaqla »

Może mi ktos powiedziec gdzie sie trzeba logowac na tej stronie jak sie juz ma konto? Bo chyba zglupialam calkiem
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Usagi_Tsukino »

Wchodzisz na rejstracje i u góry masz coś takiego Jeśli jesteś zarejestrowany na wybranym kierunku - zaloguj się"
Kaqla
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2009, o 14:33

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Kaqla »

Dziekuje To uratowalo moje zdrowie psychiczne
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

jak tam masz załóż konto do oddziału to na górze jest zaloguj się i pyk
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 06:42 przez Chemik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości