Możliwość zajścia w ciążę?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Okej, ale temat nie jest o wychowywaniu dzieci, koniec offtopa
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Quintrix, nikt Cie tu nie biczuje Zabezpieczyłeś się i to najważniejsze.

Szansa na ciąże jest naprawdę minimalna ale jeśli chcesz mieć pewność to posłuchaj doktorki i zróbcie test. Poproś w aptece test o największej czułości (wykrywa hCG najszybciej) i wszystko będzie jasne.

Wyliczeniami dni płodnych raczej bym się nie sugerował - zbyt duże ryzyko błędu.
Tomita91 pisze:Co ma wiek i płeć do posiadania szacunku do kobiety?
zwalanie kwestii zabezpieczenia się na kobietę to rzeczywiście oznaka szacunku ]
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

doktorka pisze:no, mysle, ze masz racje, sek w tym, ze niewiele jest mlodych dziewczyn potrafiacych udzwignac ciezar macierzynstwa i szkoly. nie wszystkie mlode mamy sa akceptowane przez np szkoly, rowiesnikow czy nawet rodzine.
Sorrki ale z tym się z tym nie zgodzę mam pare koleżanek które zaszly w ciąże a środowisko je normalnie zaakceptowały.


Co do mojego wieku to powiedzmy że zostanie to moją tajemnicą Ale powiedzmy że jestem starszy od zegara albo i w podobnym wieku więc też nie jestem aż taki szczyl. Choć może teraz wszystko na to wskazuje, ponieważ się denerwuje.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: yeast »

Quintrix pisze:Sorrki ale z tym się z tym nie zgodzę mam pare koleżanek które zaszly w ciąże a środowisko je normalnie zaakceptowały.
To pogratulowac srodowiska, nie wszedzie jest tak wesolo. W kazdym razie lepiej sie nie martw, zajsc w ciaze wcale nie jest tak latwo (niektorzy sie cale lata staraja). Proponuje test ciazowy i wizyte z kolezanka u ginekologa (to sie jej zawsze przyda).
Tomita91
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2009, o 15:00

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Tomita91 »

Morfeusz pisze:zwalanie kwestii zabezpieczenia się na kobietę to rzeczywiście oznaka szacunku ]
"Ale na przygodę na jedną noc prezerwatywa + coś co dziewczyna zastosuje wystarczy.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Tomita91 pisze:Dochodzimy do sedna sprawy że to na barkach dziewczyny leży odpowiednie zabezpieczenie się przed niechcianą ciążą (to dziewczyna będzie ciężarówką przez 9 miesięcy).
]
epinefrynka

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: epinefrynka »

Morfeusz pisze:zwalanie kwestii zabezpieczenia się na kobietę to rzeczywiście oznaka szacunku ]
Wiesz, nie wydaje mi się żeby to była kwestia zwalania całkowitej odpowiedzialności na jedną ze stron, raczej zwrócenie uwagi na to, że kobieta zawsze powinna dopilnować odpowiedniego zabezpieczenia się, nawet jeśli jej partner o tym nie pomyśli (raczej dla własnego spokoju).
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: doktorka »

Quintrix pisze:Sorrki ale z tym się z tym nie zgodzę mam pare koleżanek które zaszly w ciąże a środowisko je normalnie zaakceptowały.
dlatego tez napisalam nie wszystkie". ta roznica miedzy wszystkimi to sa wlasnie te akceptowane nie czytasz.

jak nie chcesz czekac do 1 dnia domniemanego okresu, to mozna zrobic badanie krwi na hCG, we krwi wykrywalne jest szybciej niz w moczu, ok tygodnia po zaplodnieniu powinno juz skoczyc w gore.

[ Dodano: Pią Maj 29, 2009 20:04 ]
Tomita91 pisze:Co ma wiek i płeć do posiadania szacunku do kobiety? A Poradnik Domowy, nieczytuje świerszczyków
nie bede z Toba dyskutowac i chyba nie musze wyjasniac, ze nie o ten konkretny jeden tekst chodzilo, rzecz w tym, ze nie wydaje mi sie wskazane, aby osoby lat 17 czy 18 pisaly porady na 3km sugerujace, ze ktos jest glupi i zbeszczescil piekno inicjacji seksualnej". brakowalo tylko podpisu arcybiskup metropolita forumowski". no juz.niewazne.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

W zasadzie popieram powyższy post doktorki w całości, a przy okazji,pragnę zauważyć, w jakże nośny ostatnio skrót układja się pierwsze litery poniższego:
doktorka pisze:piekno inicjacji seksualnej
Tomita91
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2009, o 15:00

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Tomita91 »

doktorka pisze:rzecz w tym, ze nie wydaje mi sie wskazane, aby osoby lat 17 czy 18 pisaly porady na 3km sugerujace, ze ktos jest glupi i zbeszczescil piekno inicjacji seksualnej".
To żle Ci się wydaje
doktorka pisze:arcybiskup metropolita forumowski
No jasne że tak
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Jakusz »

Fakt, te rozprawki moralizatorskie kilka postów wyżej są powalające. Seks to seks, fajna sprawa nawet z koleżanką, kolegą albo z obojgiem na raz - ) Autor tematu pytał się konkretnie o niebezpieczeństwo, bo wszędzie widzi wielkie brzuchy a pod prysznicem słyszy płacz dziecka. Coś jak stres pourazowy(?) Quintrix - wiedziałeś co robisz, bo wiedziałeś jak tej gumki użyć. Ot i tyle.
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Laura »

Quintrix - byliście u lekarza?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: doktorka »

Laura, alez.nie nasza sprawa)
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości