Zabrzańskie kulisy...mix

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ewelinablbn
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2009, o 20:50

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: ewelinablbn »

a rosyjski?
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: marzenka »

chyba nie, ale głowy nie dam.
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Siłaczka »

Ciekawe jak sesja letnia w Zabrzu? czy wszystkich dopuszczono do egzaminów? i ogólnie czy już coś wiadomo odnośnie kończącego sie 1-szego roku.
Sobotta
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2008, o 22:32

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Sobotta »

Hmm nie wszyscy mają wszystko pozaliczane.Osobiście znam kilka osób,które brały przedłużenie sesji przez ukochaną"biofizę.
PO za tym pozwolę sobie wnieść poprawki.Po pierwszej sesji wyleciało kilka osób:(
Było też pare ludków,którzy nie zdali rozboja z biologii.
Ale to na szczęście nieczeste przypadki:)
1 semestr jest ok,2 już gorszy-wchodzi biofizyka,która nie jest zbyt przyjemna.Zależy co,kto lubi,ale raczej wiekszości sprawia jakiś kłopot.
A już niedlugo spotkanie bliskiego stopnia z Carlosem
Ogólnie w Zabrzu nie jest źle:P
Siłaczka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 14:17

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Siłaczka »

Sobotta-gdybyś na podstawie doświadczeń miała wybrać na nowo uczelnię to wybrałabyś Zabrze? Napisz tak szczerze-czy idzie tam jakoś wytrzymać tę słynną biofizykę,anatomię.Boję się bardzo wszystkiego.Co wg Ciebie jest w Zabrzu najgorsze?.a czy jest coś przyjemnego ?
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: bs »

idzie wytrzymać biofizykę i anatomię , wszystko jest do przejścia tlyko nie należy się nigdy poddawać i wtedy wszystko będzie jak najbardziej ok
Michalm
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:06

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Michalm »

Marzenko, na którym roku jest? Widze że posiadasz duzą wiedze na temat tej uczelni.Ogólnie , to jest bardzo cięzko?
Jagodzianka
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 21:45

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Jagodzianka »

Hmmm,a ja mam pytanie co do łaciny.Bo w liceum miałam przez trzy lata ten jakże piękny język .Czy jeżeli się uczyłam tego przedmiotu,jest jakaś szansa,że mnie zwolnią z niego?
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: salamandra »

W Zabrzu cię nie zwolnią,tu prawie wszyscy mieli w LO łacinę.W dodatku kończy się egzaminem po 2 semestrze.Z egzaminu jesteś zwolniona w przypadku średniej z całego roku 4.5.Wiele uczelni zwalnia-myślę,że to błąd bo łacina z LO to zupełnie coś innego niż terminologia medyczna,rozpoznania.bez obawy-to chyba najprzyjemniejszy w Zabrzu przedmiot.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: dzoners »

A tak na całkiem poważnie: polecacie tę uczelnię? Ja mieszkam w Zabrzu, więc jest to naturalnie mój priorytet, aczkolwiek opinie o ŚUMie krążą nieciekawe.
Wybralibyście po raz kolejne Zabrze? Bo progi są tu takie same jak w Białymstoku, może to by był lepszy wybór? Bardzo was proszę, napiszcie, czy te wszystkie plotki to prawda, czy jednak da się tu wytrzymać.
Evelina13
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2009, o 22:10

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: Evelina13 »

nie znam żadnych niepokojących plotek. i chciałabym się dostać na ŚUM. czy powinnam żyć w tej słodkiej nieświadomości ? czy może jednak moglibyście mnie uświadomić ?

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 20:06 ]
ok. plotki odnalazłam. nie powiem, żeby było mi z nimi dobrze
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: agathy »

Plotki krążą na temat Katowic, a co do Zabrza podobno jest o wiele lepsza sytuacja- tak mówią moi kumple (studenci lek i stomy). Sama chce iść do Zabrza-, jak się dostane, dlatego nastawiam się optymistycznie i im wierze
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Zabrzańskie kulisy...mix

Post autor: fabiolkaa »

Ja wam powiem tak
Dziś mialam egzamin z biofiz. niezdałam jak zresztą 3/4 mojej grupy .ale nie zdałam nie dlatego że docent M byl wredny i niedobry tylko po ludzku nie trafiły mi pytania i nie oszukujmy sie nie umialam za dobrze
Straszenie egzaminem z biofizyki jest poprostu legendą tej uczelni ale jesli sie tam wejdzie i się odpowiada to ci egzaminatorzy nie gryzą nie poniżaja nie wyśmiewają oni poprostu wymagają . tyle ja mam do powiedzienia na temat biofiz
Tak, polecam zabrze ,obiema rekami i nogami sie podpisuję pod tym
choć pierwszy rok nie będzie mial lekko .bowiem od przyszłego roku katedrę anatomii obejmuje Dr K. o ktorym Marzenka wspomniala na pierwszej stronie (i ani troche nie przesadziła .bochenek urasta do rangi biblii .żadne skrypty nie wchodza w grę ŻA-DNE (ahhh jak to dobrze że nas do końca poprowadzić profesor
Ale karman ma też swoje dobre strony pod koniec semestru jest bardzo wporządku
życzę wam dobrych wynikow matur
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości