FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
abcd efgh
Posty: 7
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:52

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: abcd efgh »

nie wiemczy dobrze was zrozumiałam.
na AWF fizjoterapie w Krakowie to bieganie i pływanie to tylko pic na wode? najważniejszyjest wynik z matury? a ten sport musze tylko zaliczyć to po co ta cała punktacja?
Paciak:)
Posty: 18
Rejestracja: 8 lut 2009, o 13:10

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Paciak:) »

ta cala punktacja to na wychowanie fizczne tam jest nawet napisane:P
z1x2c3v4b5n6m7
Posty: 61
Rejestracja: 21 lut 2009, o 11:25

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: z1x2c3v4b5n6m7 »

Punktacja też jest potrzebna u nas.
Gdy np. jest kilka osób z listy rezerwowej o tej samej ilości % z matury, a jest już mniej miejsc na tym kierunku, to wybierają osoby z lepszą punktacja za sprawnościowe.
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: benia69 »

ale nam nie przydzielaja pkt, nam sie liczy czas, i jesli by bylo tak jak mowisz to nie zadne pkt beda brac pod uwage tylko kto mial lepsze czasy
material00
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2009, o 19:05

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: material00 »

Juz jestem, sorki ale nie miallam czasu ostatnio. ja jestem bardzo chetna na to zeby sie lepiej poznac i spotkac zawsze to razniej jak sie kogos zna
Artifact SDS
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:52

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Artifact SDS »

No może jakaś dziewczynka zacznie ciekawy temat? Bp tak trochę nudno tu a nawet bardzo.
Kto był już u lekarza? Albo kto wpłacił albo cokolwiek?
A co do spotkania to może ktoś by jakieś miejsce zaproponował.
No tyle:P
Squirrel
Posty: 123
Rejestracja: 4 sty 2009, o 11:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Squirrel »

Ja w tym tyg wszystko załatwiam.
Co do spotkania proponuje się umówic pod AWFem, a stamtąd juz gdzies pojdziemy do centrum i uzgodnimy. Ja mam kilka propozycji, ale nie wiem czy wam bedzie takie miejsce odpowiadać.

Szukam miłych, poszukujących mieszkania studentów . Mam pewne mieszkanie na oku, w bardzo dobrej cenie, w super lokalizacji (bardzo blisko na AWF i do centrum).

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 13:22 ]
ktoś chetny
Pozdrawiam .
Artifact SDS
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:52

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Artifact SDS »

A co do rejestrowania sie w tych systemach to na każdą uczelnie trzeba rejestrować sie osobno tak?

Ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe miejsce? Bo ja za bardzo to nie znam krk ale niedługo to sie zmieni miejmy nadzieje
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: benia69 »

sluchajcie, a w tym pkt 11, jakie inne szkoly sie ukonczylo to co tam trzeba wpisac gimnazjum i podsatwowke? lol
z1x2c3v4b5n6m7
Posty: 61
Rejestracja: 21 lut 2009, o 11:25

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: z1x2c3v4b5n6m7 »

Ja napisałam gimnazjum i podstawówkę. A mam pytanie, czy wam też się to tak dziwnie wydrukowało? U mnie 2 strony praktycznie do połowy, chociaż na jednej stronie by się zmieśiło i tak jakby po lewej stronie i małe literki
benia69
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 21:51

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: benia69 »

heh no ale wlasnie ta podstawowka mi sie zabawna wydaje bo przeciez wiadomo ze gimnazjum i podstawowke kazdy z nas musial obowiazkowo skonczyc heh, ja mam 2 strony, ale normalnie
Squirrel
Posty: 123
Rejestracja: 4 sty 2009, o 11:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Squirrel »

Ale podanie innych szkoł nie jest wymagane
material0
Posty: 35
Rejestracja: 8 cze 2009, o 12:04

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: material0 »

Ja mam do was pytanie, skladacie moze papiery na inne uczelnie gdzie jest fizjoterapia odporcz Krakowa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości