farmacja niestacjonarna

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

E tam, listy na pewno będą już w sierpniu. Jak nie będzie chętnych to dobiorą we wrześniu.

Zresztą, jak masz 3-cyfrowy wynik to możesz spać zupełnie spokojnie. A jak nie masz 3-cyfrowego to też możesz spać zupełnie spokojnie, tylko wybór uczelni może być mniejszy. Niestacjo nie wymagają emocji jak dzienne
acid
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2008, o 19:06

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: acid »

Hej:)
wiecie może ile kosztuje niestacjonarna farmacja w poznaniu?
totylkoja
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: totylkoja »

ja słyszałam, że w poznaniu też 16tys. ale chyba najlepiej sprawdzić u źródeł czyli na stronie UM Poznań:)
a nie wiecie może jak to jest z tym traktowaniem niestacjonarnych we Wrocławiu? oczywiście chodzi o wykładowców.
zasek89
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:16

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: zasek89 »

Jest już pierwsza lista na ŚUM . próg to 87 pktów
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

zasek89 pisze:Jest już pierwsza lista na ŚUM . próg to 87 pktów
Eeeee, to wyśrubowali poziom progu! Stawiam że za 2 tyg. ten próg zmniejszy się o połowę co najmniej hehe
renekrk
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2008, o 14:58

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: renekrk »

Biochemister pisze:
zasek89 pisze:Jest już pierwsza lista na ŚUM . próg to 87 pktów
Eeeee, to wyśrubowali poziom progu! Stawiam że za 2 tyg. ten próg zmniejszy się o połowę co najmniej hehe
wiecie może jak w innych miastach wygląda próg

[ Dodano: Czw Sie 07, 2008 21:39 ]
CM Uj - 120 no no piękna różnica w porównaniu z Sosnowcem
totylkoja
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: totylkoja »

we Wrocławiu 140
kafelek
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2008, o 12:46

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: kafelek »

Ide na farmacje niestacjonarna do sosnowcazabralko mi 10 pkt do dziennych:(.no ale trudno, juz to przebolałam. Mam pytanie dotyczace stypendium, a mianowicie czy na niestacjonarnych tez daja:).wiem ze to dziwne, bo skoro kogos stac na 16 tys rocznie to po co mu stypendium.ale u mnie akurat sytuacja wyglada nieco inaczej:/. Z gory dzieki na odpowiedz:)

[ Dodano: Pon Sie 18, 2008 14:00 ]
Aha-i jeszcze jedno:)-szukam mieszkania w sosnowcu:)-moze ktos cos wie o fajnym pokoju albo chce sie przylaczyc do poszukiwan jakiegos mieszkanka:)?

Pytanie nie na temat wiec sorki:)
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: Biochejter »

kafelek pisze: Mam pytanie dotyczace stypendium, a mianowicie czy na niestacjonarnych tez daja:).wiem ze to dziwne, bo skoro kogos stac na 16 tys rocznie to po co mu stypendium
Nad słusznością socjala dla niestacjo można by polemizować, ale fakt jest taki, że socjal przysługuje studentom niezależnie od trybu studiów, tak więc jak masz dochody poniżej (prawdopodobnie) 572zł to stypke dostaniesz oczywiście
mimosa
Posty: 25
Rejestracja: 22 sie 2008, o 08:59

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: mimosa »

dokladnie a im mniej od 572 tym stypendium chyba wyzsze, sa jakies tam przedzialy ze od takiego do takiego dochodu tyle itd
kafelek
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2008, o 12:46

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: kafelek »

Dzieki za odpowiedzi .a mieszkanka już nikt nie szuka?
abcd efgh
Posty: 7
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:52

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: abcd efgh »

czy ktoś się orietnuje ile kosztuje farmacja za rok w krk lub innym mieście ?
kafelek
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2008, o 12:46

Re: farmacja niestacjonarna

Post autor: kafelek »

abcd efgh pisze:czy ktoś się orietnuje ile kosztuje farmacja za rok w krk lub innym mieście ?
12 tys Kraków
16 tys Sosnowiec
przynajmniej tak było w zeszłym roku:).ceny na pewno nie spadły, co najwyżej wzrosły
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości