Tegoroczni kandydaci na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Usagi_Tsukino »

Kaqla pisze:Dziekuje To uratowalo moje zdrowie psychiczne

Nie ma za co O zdrowie psychiczne trzeba dbać, pewnie się jeszcze przyda na czs rekrutacji i studia
aneia
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: aneia »

czy na koncie kandydata po wpłaceniu opłaty rekrutacyjnej powinny zajść jakieś zmiany?
wpłaciłam pieniądze w piątek, a nadal widnieje komunikat `Należy dokonać wpłaty na konto!`

żadna tabela do wpisania ocen/wyników się jak na razie pojawiła.
a może tak ma być?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

cierpliwości, mi też długo szedł przelew, poczekaj jeszcze z 2 dni
jak wpłynie kwota to zniknie Ci opcja drukuj przelew i pojawi się miejsce na wpisanie wyników matury
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

JA PRZELEWAŁEM PRZEZ NETA I DOSZEDŁ NASTĘPNEGO DNIA
JEŻELI WPŁACAŁAŚ PRZEZ POCZTĘ TO NIE WIEM JAKIE SĄ TAM PROCEDURY
ALE TRZYMAM
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 17:23 przez Chemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

mi osobiście przez neta szedł 3 dni
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: poziomkakj »

Mam pytanie do tych co juz sie zarejestrowali. Czy przy drukowaniu formularza macie polskie litery? u mnie juz nawet na monitorze ich nie bylo i tak tez sie wydrukowalo, nie wiem o co chodzi i jak moge to zmienic. Czy ktos mial tez taki problem? poprostu w miejscu polskiej litery wyskakuje biuale pol, smiesznie to wyglada.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

a czemu już drukujesz jak tam dokumenty dopiero po dostaniu się wysyła może do tego czasu to Ci skorygują, a jak nie to się z nimi skontaktuj

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 10:47 ]
po zalogowaniu się masz zakładkę zgłoś problem
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 09:55 przez Acetylocholina, łącznie zmieniany 2 razy.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

acetylocholino może poziomkakj zna egzaminatorów i już zdążyła poznać swoje wyniki. W takim połozeniu uzasadnione jest drukowanie podania- chce być 1. na uczelni he he
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

a no chyba, że tak to przepraszam za dygresję, ale tylko taką drobniuteńką DD :)
Ostatnio zmieniony 3 cze 2009, o 10:04 przez Acetylocholina, łącznie zmieniany 1 raz.
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: poziomkakj »

Drogi Chemiku, nie znam egzaminatorów, ani swoich wynikówpoprostu niedługo wyjezdzam i wole sobie teraz pozalatwiac jak najwiecej spraw i zrobic w sprawie rekrutacji wszystko co juz moge, zamiast obarczac potem tym kogos innego gdy mnie nie bedzie na mioejscu.Kulturalnie zapytalam, ale jak widze, bez zlosliwosci sie nie obeszlo z Twojej strony.Mimo wszystko dziekuje za odzew.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Acetylocholina »

jak wyjeżdżasz to najlepiej upoważnić notarialnie jakąś osobę, która za Ciebie będzie mogła podejmować wszystkie czynności w procesie rekrutacji, bo zawsze może być sytuacja awaryjna i będzie potrzeba, żeby dokonać np. jakiś zmian, a jak upoważnisz jakąś osobę to nie masz się czym martwić, bo ona za Ciebie wszystko zrobi, jeśli oczywiście masz taką możliwość to byłoby to najlepsze rozwiązanie, byłabyś spokojna :)
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

Przepraszam ale nie wiedziałem jaką oczekiwałaś reakcji od potęcjalnego Kowalskiego.
Życzę ci załatwienia wszystkich formalności i udanego wyjazdu

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 13:22 ]
o fack co ta błąd przepraszam wszystkich
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: dzoners »

Co mamy wpisać w polach ocena i data dostania certyfikatu? Bo ja nie pamiętam kiedy dostałem CAE, a z niemieckiego mam DSD II i też nie znam daty dziennej, a z niego w ogóle nie ma ocen -_-
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości