praktyki medyczne dla licealistów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
monitor

praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: monitor »

slyszal cos ktos a jakis praktykach medycznych dla licealistow w szpitalach?
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: JaQb »

Ja słyszalem, można zatrudnić się jako wolontarjusz (tzw. pomoc salowej)
o innych tego typu praktykach nie słyszałem
DziobAK
Posty: 13
Rejestracja: 3 gru 2005, o 00:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: DziobAK »

Chyba, że jesteś w PCk io jak masz najomości to wtedy masz szanse na coś takiego:D
edii
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: edii »

W sumie fajnie pracować w szpitalu i trochę poznać lekarzy, ale pomoc salowej jednoznacznie mi się kojarzy. :547:
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: KIM »

Jestem w PCK z 4 osobami tworzymy MZR (nodzieżowy zespół ratowniczy) Mieliśmy możliwość praktyk w szpitalu ale nikt sie nie zdecydował.
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: alces »

a w jaki sposob mozna zorganizowac takie praktyki ja bym sobie chetnie w czyms takim wziela udziam, i znam innych chentych
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: Guru »

gdybym mial taka mozliwosc w liceum tez bym sie poudzielal troszke w szpitalu:) ale teraz juz jestem stary.
mighty_pirate

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: mighty_pirate »

przejdzmy do konkretów- a jakie są z tego korzyści? punkty jakieś sie za to dostaje, czy jakąś adnotacje, dyplom, czy cuś
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: JaQb »

mighty_pirate pisze:przejdzmy do konkretów- a jakie są z tego korzyści? punkty jakieś sie za to dostaje, czy jakąś adnotacje, dyplom, czy cuś
Ahh ta dziśejsza młodzież.MATERJALIŚCI!
może by tak coś zrobić z dobrej woli, z chęci niesienia pomocy
a jeśli chodzi o korzyść to jest taka, że możesz poprosić lekarza o napisanie odwołania kiedy się nie dostaniesz na studia.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: Guru »

JaQb pisze:Ahh ta dziśejsza młodzież.MATERJALIŚCI!
zgadzam sie:]
jak nic im nie dasz to nic nie zrobia. za moich czasow .tak nie bylo
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: KIM »

Myśle ze można dostać jakieś zaświadczenie za tego typu praktyki, jak np zaświadczenia za ukonczenia kursów PP itp. ale naprawde wg. mnie aby sobie coś takiego zalatwic potrzebne sa znajomosci, no ale zawsze mozna sprobowac napisac podanie do dyrekcji jakiegos szpitala może sie uda. Zycze powodzenia.

pozdrowienia)
edii
Posty: 11
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: edii »

Z tego, co mi się zdaje (a może mi się tylko zdaje), to nic trudnego. Poprostu należy porozmawiać z dyrekcją szpitala. W ogóle to najlepiej iść w parę osób. Być może na wakację pójdę na to, bo moja mama twierdzi, że to się zawsze może przydać
DziobAK
Posty: 13
Rejestracja: 3 gru 2005, o 00:00

Re: praktyki medyczne dla licealistów

Post autor: DziobAK »

Gdyby mi ktoś złożył propozycję pracy w szpitalu, zgodziłabym się bez problemu Nie musieliby mi zapłacić nawet centa, a mogłabym harować po 24 h
Praca kształci człowieka, a ja tylko czekam, czy naszą propozycję rozpatrzą pozytywnie (mam nadzieję, że tak:))



Lubie pracować z ludźmi, a praca w szpitalu to moje marzenie. Nie przywiązuję uwagi na to, czy dostane jakiś dyplom, pochwałę itp. Mnie to nieobchodzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości