farmacja Białystok

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacja Białystok

Post autor: somsung »

A dlaczego Jeśli można wiedzieć oczywiście
poursuite
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2009, o 21:03

Re: farmacja Białystok

Post autor: poursuite »

ja chcę na farmację. zarejestrowałam się do Białegostoku ale najbardziej chcę do Łodzi. a takie koło zapasowe to analityka medyczna w Szczecinie (podobno w zeszłym roku były smieszne progi.ale bliżej nic mi nie wiadomo).

no, Białystok miał najniższe progi w zeszłym roku (150pkt) poza tym, to jest nie za duże miasto, może nie jakieś super małe, ale do Poznania mu daleko, mniejsze nawet od Szczecina (to moje miasto:)).więc może dlatego nie jest zbyt popularne
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: farmacja Białystok

Post autor: ulala »

do Poznania to sie nawet nie śmie porównywać !
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: farmacja Białystok

Post autor: malllwiśka »

Kochani! Napiszcie mi jak to jest z terminami ogłoszenia pierwszych list, czy mi się wydaje, ale właśnie w Białymstoku jest najszybciej bo już 7.lipca, czy gdzieś jest jeszcze wczesniej
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacja Białystok

Post autor: somsung »

Tak w Białymstoku pierwsze listy pojawią się już 7 lipca. Na innych nie mam pojęcia.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: farmacja Białystok

Post autor: .kuba. »

Służę pomocą w sprawie Wrocławia - tylko jeden dzień później, bo 8. lipca pojawia się pierwsza lista. Jest to również pierwszy dzień składania tam papierów.

A żeby napisać coś stricte w temacie - słyszałem dość pozytywne opinie o Białymstoku, ale jak dla mnie to zdecydowanie za daleko, dalej niż do Wrocławia.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: farmacja Białystok

Post autor: ulala »

gdyby ktoś mial pytania typowo miastowe to zapraszam na gg :p
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja Białystok

Post autor: kathrine7 »

Hej ja mam pytanie do osób zdecydowanych na farmacje w białym, po dostaniu się trzeba złożyć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy czy ktos juz się tym zainteresował? Na skierowaniu z uczelni są badania m.in. na HIV, WZW B i C, pasożyty itp. robicie je już teraz czy po ogłoszeniu wyników?
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: farmacja Białystok

Post autor: tusiulka »

kathrine7, Dzwoniłam w tej sprawie dziś do Białego. Zaświadczenie trzeba donieść wraz z dokumentami, jak będziesz na liście przyjętych. Bez niego nie przyjmą Ci dokumentów. Jeżeli zdążysz zrobić sobie badania w ciągu kilku dni ( od dnia ogłoszenia listy do dnia w którym trzeba ostatecznie złożyć dokumenty, czyli w przypadku pierwszej listy miałabyś na to 3 dni, bo lista ukazuje się 7.07, a dostarczyć dokumenty należy do 10.07), to możesz tak zrobić. Ja jednak wybieram się wcześniej do lekarza medycyny pracy - już teraz. Oczywiście Pani z dziekanatu poinformowała mnie, że tylko na terenie powiatu, w którym jest uczelnia można zrobić bezpłatne badania. Więc jak jesteś z innego województwa to musiałabyś albo jechać do Białego i tam zrobić badania, albo zapłacić za badania czyli iść do lekarza medycyny pracy prywatnie.
kathrine7
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2009, o 13:43

Re: farmacja Białystok

Post autor: kathrine7 »

Mieszkam ponad 420km od Białego więc co jest dla mnie problem żeby pojechać tam specjalnie na badania, a podejrzewam że te badania to nie są groszowe sprawy. A wiesz może czy uda się to załatwić w ciągu tych 3 dni czy dłużej trzeba czekać na wyniki?
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: farmacja Białystok

Post autor: Asiollo »

to nie są raczej groszowe sprawy. lekarz medycyny pracy wysoko siebie ceni, dlatego jestem podirytowana że takie badania są wymagane mimo iż musimy i tak mnóstwo kasy wydać na rekrutację, zdjęcia, dojazdy, odpisy i inne bzdety


jeżeli nie dostanę się na pierwszą listę, muszę ponownie składać podanie albo pisać odwołanie czy automatycznie lista przesuwa się w górę?
Ostatnio zmieniony 8 cze 2009, o 21:04 przez Asiollo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: farmacja Białystok

Post autor: tusiulka »

kathrine7, ja mam tyle samo do Białego, co Ty. Wiesz myślę, że jakbyś poszła do lekarza medycyny pracy prywatnie to będzie to koszt około 50 zł. Więc pewnie i tak drożej by Cię wyniosła podróż do Białego. Musiałabyś się zorientować w przychodni ile się czeka na wizytę i na ewentualne badania, bo tak w rzeczywistości to nie wiem, czy je w ogóle robią, czy po prostu wypisują zaświadczenia, a te badania to taki pic na wodę. Nie mam pojęcia. U lekarza medycyny pracy byłam raz w życiu, jak robiłam sobie prawo jazdy.
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: farmacja Białystok

Post autor: Asiollo »

tusiulka pisze:kathrine7, ja mam tyle samo do Białego, co Ty. Wiesz myślę, że jakbyś poszła do lekarza medycyny pracy prywatnie to będzie to koszt około 50 zł.
swoją drogą, chciałabym być takim lekarzem. 50 zeta za 5minutowe badanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości