Medycyna w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: fabiolkaa »

histologię pisze w tej sesji (musaiła dodatkowo chodzic cały rok na ćwiczenia) a bioetyka to jest luuz ^^ tam uczymy się że w pewnych okolicznościach i przyjmując pewne kryteria można jednocześnie urodzić córkę i wnuczkę debatujemy kogo uznajemu za mężczyznę a kogo nie i takie tam głupotki w tym roku bioetyka była zaliczana na podstawie obecności
moonisxD
Posty: 16
Rejestracja: 14 maja 2008, o 18:39

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: moonisxD »

a jam mam pytanie troche z innej beczki) jaki byl prog punktowy w zeszym roku na lek do zabrza)
carkon
Posty: 12
Rejestracja: 5 cze 2009, o 19:41

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: carkon »

fabiolkaa pisze:histologię pisze w tej sesji (musaiła dodatkowo chodzic cały rok na ćwiczenia) a bioetyka to jest luuz ^^ tam uczymy się że w pewnych okolicznościach i przyjmując pewne kryteria można jednocześnie urodzić córkę i wnuczkę debatujemy kogo uznajemu za mężczyznę a kogo nie i takie tam głupotki w tym roku bioetyka była zaliczana na podstawie obecności
Dzięki śliczne za info. Jak bym mi coś wpadło do głowy to jeszcze zapytam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: jagodzio »

moonis pisze:a jam mam pytanie troche z innej beczki) jaki byl prog punktowy w zeszym roku na lek do zabrza)
Szukajcie, a znajdziecie
158.
Dr Oetker
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2009, o 18:02

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: Dr Oetker »

a na niestacjonarnych ?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: a_niap »

145 albo 147 nie pamietam dokladnie. W Katowicach 147 na pewno z pierwszej listy niestacjonarnych
alekskam11
Posty: 50
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:31

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: alekskam11 »

czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji o opłatach na niestacjonarnych?:)
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: marzenka »

Ustalam wysokość opłat za zajęcia dydaktyczne realizowane w systemie studiów niestacjonarnych (wieczorowych), podjętych w roku akademickim 2008/2009 na Wydziale Lekarskim w Katowicach
i Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, na następujących kierunkach:

1) lekarski – po 20 000,-zł za każdy rok studiów, w tym: semestr zimowy 10 0000,-zł i za semestr
letni 10 000,- zł

2) lekarsko-dentystyczny – po 24 000,-zł za każdy rok studiów, w tym: za semestr zimowy
12 000,-zł i za semestr letni 12 000,-zł.
To co prawda z zeszłego roku, ale raczej w tym nic się nie zmieni. Chociaż oni to zwykle w połowie lipca ogłaszają, jakie są opłaty w danym roku akademickim.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: a_niap »

bedzie ok. 10 tys, raczej nie może wzrosnąc o wiecej niz 10%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości