rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: rekrutacja

Post autor: littledream »

jeśli się nie dostaniesz,ale chcesz brać udział w dalszej rekrutacji po utworzonej pierwszej liście to także musisz dostarczyć oryginały
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

oooo tak Mi Pani przez telefon powiedziała, że tylko zakwalifikowani u to lipa //
a tylko na tej uczelni tak jest czy jeszcze gdzieś tak jest
Moti
Posty: 74
Rejestracja: 1 maja 2009, o 08:19

Re: rekrutacja

Post autor: Moti »

Ale to bez sensu. I mam ryzykować? W dalszej rekrutacji też się nie uda i zostaję bez studiów?
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja

Post autor: jankes_medyk »

to jest tylko tak na tej uczelni, z tego co widzialem

po prostu jak ukaze sie lista rankingowa tego 7lipca i dajmy na to najnizszy prog bedzie 170 a wy bedziecie miec 165 to sobie darujcie, zabierajcie papiery i szybko cos kombinujcie - zeby nie zostac przez rok na lodzie, chyba ze kogos stac placic z 600zl co miesiac za jakies wyzsze szkoly bankowe czy inne pice

ps. dodam tylko ze znam multum osob, ktore zostaly na lodzie i sa teraz m.in. za granica w pracy lub walsnie studiuja na tych wyzszych uczelniach", bo liczyli na to ze prog spadnie o 4-5 punktow
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

ale w tamtym roku chyba spadł o kilka punktów próg, bo ostateczny był 167 CHYBA ,a pierwszy coś koło 170 kilku, zawsze można złożyć im oryginał i jak się gdzieś indziej dostanie to wybrać papiery i zanieść na tamtą uczelnię, gdzie się zostało przyjętym
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja

Post autor: jankes_medyk »

hmmm ja cos pamietam, ze 169 - a dopiero ten sierpniowy spadl do 166
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

wiem na pewno, że mój kolega miał 172 pkt i mu brakowało 2/3 pkt i tez coś właśnie mówił, że zaryzykował i złożył oryginał, więc niestety chyba trzeba ten oryginał w ciemno składać // bez sensu

[ Dodano: Nie Cze 07, 2009 14:25 ]
mi po dotarciu dokumentów wysłali e-mail em info, że dotarły to to znaczy, że dotarły tylko czy, że sprawdzili i wszystko się zgadza Też tak dostaliście
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: rekrutacja

Post autor: Chemik »

niestety nikt mi nie wysłał info na e-mail ale nasza cudowna doktorka wszystko spr. i wiem, że wszystko jest w 100% załatwione
Kaqla
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2009, o 14:33

Re: rekrutacja

Post autor: Kaqla »

Mam pytanie : przy rejestracji na lek trzeba podac obowiazkowe oceny uzyskane na swiadectwie tzn wszystkie od gory do dolu? Czy tylko biol i chem? Z gory dzieki
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: rekrutacja

Post autor: Judith* »

Witajcie:)
Czy na druczku pocztowym jak nazwa odbiorcy wpisaliście Am w poznaniu czy ten bant który podali na stronie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

Kaqla pisze:Mam pytanie : przy rejestracji na lek trzeba podac obowiazkowe oceny uzyskane na swiadectwie tzn wszystkie od gory do dolu? Czy tylko biol i chem? Z gory dzieki
Wszystkie.
Judith* pisze:Witajcie:)
Czy na druczku pocztowym jak nazwa odbiorcy wpisaliście Am w poznaniu czy ten bant który podali na stronie?
Pozdrawiam
Wysyłasz pieniądze dla banku czy dla uczelni? Skoro dla uczelni, to jej nazwę podajesz
Trix
Posty: 95
Rejestracja: 27 maja 2009, o 07:35

Re: rekrutacja

Post autor: Trix »

ewka89 pisze:Judith* napisał/a:
Witajcie:)
Czy na druczku pocztowym jak nazwa odbiorcy wpisaliście Am w poznaniu czy ten bant który podali na stronie?
Pozdrawiam

Wysyłasz pieniądze dla banku czy dla uczelni?
łe , a ja napisałam bank, ale to się chyba nic nie stanie , nie?
Judith*
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:36

Re: rekrutacja

Post autor: Judith* »

a mi się Ewka89 dziwiP
Pozdrawiam i dziękuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 56 gości