POMOCY SZCZUREK UMIERA:(

Dariuuszek
Posty: 1
Rejestracja: 6 paź 2008, o 19:18

POMOCY SZCZUREK UMIERA:(

Post autor: Dariuuszek »

Jestem tu pierwszy raz i co chyba najgorsze z niezbyt ciekawego powodu.
Mój szczurek - Zuzia od wczoraj ma bardzo niepokojące objawy. Byłam u 2 weterynarzy. Jeden z nich okazał sie być Technikiem i był bardzo chamski. Sugerował mi nawet uśpienie Zuzi. Znalazłam 2 weterynarza ale jest nim dopiero od roku i generalnie widać ze chce pomóc ale nie jest w stanie stwierdzić na 100% co sie dzieje.

Dzieje sie natomiast źle: Zuzia od wczoraj wygląda jak by chciała umrzeć. Chodzi tak ,ze praktycznie jedździ lewym bokiem po podłożu. Przymyka lewe oczko i co prawda rusza ale mało lewymi wąsikami. Wszystkie kończyny ma sprawne , natomiast widać ze te lewe są słabsze. Ma tez problemy z jedezniem i chyba ze wzrokiem bo nie może trafić w jedzenie. Zachowuje sie tak jak by go nie widziała i przez to wkłada cały nos w przecier z jabłek.

Technik dał jej Sterydy i jakieś witaminy, natomiast weterynarz dał jej dzisiaj zastrzyki z B1 i B6 i zatrzyk z leku który sie nazywa Solu-Medrol. Jest to jakiś ludzki odpowiednik zwierzęcego leku który podaje sie przy porażeniach. Dostała tez taki antybiotyk który nazywa sie najprawdopodobniej Augumentin. Jest w formie zawiesiny i mam jej podawać 3x dziennie.

Zastanawiam sie czy nie nagrać zachowania Zuzi i nie wstawić tutaj na forum?

Strasznie kocham swojego szczurka i nie wyobrażam sobie zeby mi zdechła:( Zaznacze ze ma ok roku bo sama pewna nie jestem.

Zna ktos może jakieś forum na którym są weterynarze? Ponieważ Ci u których byłam nie potrafią jednoznacznie stwierdzić co jej jest:(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości