Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: stellar »

Grunt to orient D
ola1991
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2008, o 20:58

witam :-)

Post autor: ola1991 »

witam, Ola jestem, miło mi również od września będę w klasie maturalnej pochodzę z Wielkopolski. Mam zamiar zdawać biol R i chem R
Wybieram się zasadniczo do Poznania, ale składam również do innych miast - teraz dość duży wybór jest (skoro zrezygnowali z fizyki).
Pozdrawiam, Ola
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Varssaux »

To znaczy wiem ze panstwo jeszcze nie w tym roku na studia sie wybieraja ale jakos tak dyskusja tutaj intensywna byla i myslalem ze mowimy o tegorocznych progach i zasadach kwalifikacji na studia. Widze jednak ze wy po porstu z duzym wyprzedzeniem rozwazacie co i jak -)
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: PalmaKokosowa »

Varssaux, temat dotyczy matury 2010, więc to było (dla mnie) oczywiste, że pytasz się o przyszły rok.
Ola1991, witamy Cię
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: m0rix »

Ludzie co jest z wami? Przecież kilka stron wcześniej pisałem, że Bydzia wymaga 2 przedmiotów na rok 2010/2011. Na dodatek uchwała na 2010/2011 jest od dawna na stronie
zobacz-ten-plik.pdf
(138.17 KiB) Pobrany 24 razy
palka
Posty: 10
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:02

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: palka »

jak otworzyłam ten wątek to się porządnie wystraszyalm z tą fizyką
Ja składam papiery do Bydgoszczy poznania i gdanska, ale najbardziej chce dostac sie do bdg.
Z tego co wiem to ludzie sa zadowoleni bo uczelnia mała i pnie sie do gory po dolaczeniu sie do umk
konturek

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: konturek »

no ludzie czytajcie poprzednie posty a nie tacy nieobeznani, widzicie jak to niektórych w frustrację wpędza.
wybacz m0rix, nie mogłem się opanować.
a tam poznań, gdańsk the best - jest.
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: garbage »

ja do Gd mam najblizej ale mnie jakos nie kreci. I zbyt ciekawie to nie wyglada-ba jakby mialo sie wszystko rozsypac w porownaniu z PG to az zal. Bardzo zaniedbana ta uczelnia.
konturek

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: konturek »

no wiesz o poznaniu wcale lepsze opinie nie chodzą.
xienka

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: xienka »

no wiesz każdy do jakiejś uczelni będzie miał wąty, hmmm. powinno się bardziej sugerować bliskość od domu no i ew. o atmosferę studencką tj. w Krakowie:D
Awatar użytkownika
Mercedes
Posty: 161
Rejestracja: 22 cze 2009, o 17:30

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Mercedes »

Mój pierwszy post na forum chociaż nie od dzisiaj je podczytuję

Czy wśród maturzystów 2010 walczących o medycynę są przedstawiciele sekcji i szkół dwujezycznych?

Kawał czasu sądziłam, że AM w ogóle nie punktują dwujęzyczności, ale wczoraj na stronie UM w Lublinie (biol + chem/fiz) przypadkiem znalazłam informację, że w przypadku matury dwujęzycznej, za arkusz językowy (zdany oczywiście) dolicza się 5 punktów.
Ktoś ma jeszcze jakieś informacje dotyczące studiów medycznych i dwujęzyczności?

Przepraszam, jeśli dubluję wątek, ale doczytałam dopiero do 10 strony tematu
karinia
Posty: 165
Rejestracja: 12 maja 2008, o 11:29

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: karinia »

yo_medikusaa008 pisze:no wiesz każdy do jakiejś uczelni będzie miał wąty, hmmm. powinno się bardziej sugerować bliskość od domu no i ew. o atmosferę studencką tj. w Krakowie:D
średnio zrozumiałam ten post, ale domyślam się, że chodziło o sugerowanie się dobrą atmosferą studencką i co za tym idzie walcie szybko na Kraków. Mam tam koleżankę i generalnie twierdzi, że dobrze wybrac fajne mieszkanie i zrobic sobie w nim studencki klimat ( czyt. koleżanki z roku), bo o zasmakowaniu rynkowego życia można pomarzyc, a pomyślec co najwyżej w wakacje i od 4 roku Gdybym miała jeszcze raz wybierac na pewno w pierwszej kolejności wzięłabym pod uwagę odległośc od domu- im bliżej tym lepiej !

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 20:03 ]
i plis nie zaczynajcie jęczec, że wyolbrzymiam, a na medycynie można imprezowac do woli tak jak na innych kierunkach. Można wyskoczyc na miasto, ale fajny klub znajdzie się wszędzie, nie tylko w Krakowie.
PS. a na dzisiaj powiem, że ja mam najciężej ( co oczywiście nie jest prawdą- bez ironii), sesja mnie zabija i możecie mnie za to zmieszac z błotem:P wszyscy mają w końcu sesję co nie?
Pozdrawiam:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Matura 2010 ---> kierunek - medycyna :)

Post autor: Korczaszko »

karinia pisze:a na dzisiaj powiem, że ja mam najciężej ( co oczywiście nie jest prawdą- bez ironii), sesja mnie zabija i możecie mnie za to zmieszac z błotem:P wszyscy mają w końcu sesję co nie?
nie to ja mam najciężej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości