Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Claudio, a Ty pisalas wczesniej ze tez wybieralas sie na farmcje, ale masz za malo punktow na ten rok prawda? i co, za rok bedziesz poprawiac maturke z bioli i chemii, zeby znowu dostac sie na farme czy nie?
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

malllwiśka, może i miałam za mało punktów by dostać sie na farmacje i prawdopodobnie za rok poprawie chemie i biologie (ot tak dla własnej satysfakcji). Ale na pewno nie zrezygnuje ze studium po pierwszym roku. Poprawie maturę, wyuczę sie tego technika a potem zobaczę. Nie zamierzam spełniać niczyich oczekiwań ani wymagań.
A ty jak widzę zamierzasz startować na farmę? I pewnie dlatego wolisz siedzieć w domu i zakuwać:) Może i dobrze robisz a może nie.
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Claudio, nie zamierzasz rezygnowac z tego technika nawet jak dostaniesz sie na farmacje?Claudio, ja zostaje w domu, bo mi bardzo zalezy aby dostac sie na studia, a nie do konca byc tylko technikiem.Oczywiście, istnieje prawdopodobieństwo ze moge sie na farmacje za rok nie dostac, wtedy moze bede probowac za dwa lata albo pojde na studia posrednio zwiazane z farmacja,jakies chemiczne czy medyczne, nie wiem jeszcze, albo bede kontynuowac te ktore zaczne w tym roku.ale niedawno rozmawialam z dziewczyna, ktora tam chodzila na tego technika i mowila ze do matury ciezko sie przygotowac bo duzo sie trzeba uczyc, glownie rycie i kucie na pamiec, a zaliczenia w terminie kiedy akurat jest matura, wiec nie chcialabym miec wyrzutow ze przez tego technika zawalilam mature.

[ Dodano: Czw Sie 28, 2008 16:39 ]
A tak swoją drogą, to ładnie nam oddzielili nasz topic, na poczatku mylslam ze w ogole go usuneli, a tu prosze.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

Claudio, nie zamierzasz rezygnowac z tego technika nawet jak dostaniesz sie na farmacje?
Tak jak napisalam poprawić maturę to ja mogę ale na pewno nie zakończę technika po pierwszym roku. Potem to zobaczę.
Claudio, ja zostaje w domu, bo mi bardzo zalezy aby dostac sie na studia, a nie do konca byc tylko technikiem
Czyli dla Ciebie bycie technikiem to jak bycie plebsem
albo bede kontynuowac te ktore zaczne w tym roku.
W tym czy w następnym? Albo ja coś źle przeczytałam :]

malllwiśka, jeśli uważasz, że technik nie jest dla ciebie to dobrze, że nawet do niego nie podchodzisz. Faktycznie jeśli twoja farmacja nie wypali (oby nie) to spróbuj na na innym kierunku.a bo ja wiem analityka medyczna, medycyna co tam wolisz.
tak swoją drogą, to ładnie nam oddzielili nasz topic, na poczatku mylslam ze w ogole go usuneli, a tu prosze.
Aż się zdziwiłam, że tin nie dał mi paska za ostatnio
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: malllwiśka »

Claudio, źle mnie zrozumiałaś ja nie mam nic co do tego zawodu, wiele ludzi, szczegolnie strszych ktorzy sa przeciez najliczniejszymi klientami apteki, nie wie ze jest w ogole taki technik i traktuja wszystkich pracownikow apteki jak magistrow, wiec bardzo dobrze Claudio, ja popostu chce isc na studia, a wiem ze jest taki przepis ze ten staz na technika trzeba odrobic do 5 lat po uzyskaniu dyplomu, bo wtedy ttul przepada,a wszystkie studia z reguly, z magisterka, trwaja wlasnie 5 lat, wiec nie ma nawet kiedy tego stazu odrobic, a potem chyba rzeczywiscie tytul przepada.wiec czy jest sens w ogole zaczynac tego technika, jezeli z gory ma sie zalozone ze sie idzie na studia, a na studia napewno pojde, bo popatrz jak to dzisiaj jest, kazdy kto ma teraz magitra, to juz nic nie znaczy, nie mowiac o tych ktorzy, maja tylko wyksztalcenie srednie, wiec naprawde nie zrozum mnie zle, ale rozprawiajac wszystkie za i przeciw, doszlam do wniosku, ze w mojej sytuacji tak bedzie najlepiej.
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: ewitka_18 »

Claudio, a Ty jesteś z Przemyśla?ja chodzilam przez jakis czas do LO w Przemyślu, ale potem przeprowadzilam sie do Rzeszowa, wiec moze sie znamy?
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

ewitka_18, raczej nie bo ja w innym mieście mieszkam :p
ewitka_18
Posty: 234
Rejestracja: 24 maja 2008, o 14:18

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: ewitka_18 »

A tak zapytałam, bo myślałam, że Ty z Przemyśla Claudio jesteś To Ty na tego technika będziesz dojeżdzac, czy wynajmujesz cos? a mozna wiedziec z jakiego miasta jestes?
AniaT.
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2009, o 14:35

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: AniaT. »

Hej:) Mam kilka pytań odnosnie rekrutacji na studium w Przemyślu. Konkretnie chodzi mi o egzamin wstępny. Widzę, że są osoby, które do niego przystępowały. Byłabym bardzo wdzięczna za każde informacje dotyczące tematyki pytań na wgzaminie. Na czym msm skupić główną uwagę ucząc się do egzaminu? Może macie pytania z ubiegłych lat? Moje GG 8568999. Proszę o jakiekolwiek informacje!
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

AniaT., bodajże na 50 pytań (albo mniej) było tylko 10 z biologi a reszta sama chemia:
Jak dostaniesz się (czego Ci życzę) i będziesz mieć zajęcia z mgr Piekiełko to zaczynił łykać nervosol, melisę i inne uspokajająco-nasenne leki:)
Tompol

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Tompol »

Claudia pisze:AniaT., bodajże na 50 pytań (albo mniej) było tylko 10 z biologi a reszta sama chemia:
Jak dostaniesz się (czego Ci życzę) i będziesz mieć zajęcia z mgr Piekiełko to zaczynił łykać nervosol, melisę i inne uspokajająco-nasenne leki:)
Nie strasz jej niech sama się dowie jak to jest. A jak się wystraszy to się nigdy nie przekona
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

Ja nie straszę tylko stwierdzam fakty
AniaT.
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2009, o 14:35

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: AniaT. »

Aha. Widzę, w takim razie, że pakuję sie w piekiełko". Ale może tym będę się martwić jak już się dostanę! Claudia rozumiem, że jest to test. Pamiętasz moze czy wielokrotnego wyboru czy jak? Jest bardzo trudny? Bo musze sobie wszystko powtórzyć z chemii (przez rok jej nie miałam) a nawet nie wiem od czego zacząć, żeby trafić w te nieszczęsne pytania. Będę bardzo wdzieczna za pomoc! Może macie jakieś przykładowe testy?
Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości