Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: Claudia »

eeeeee.niech pomyśle. Jest to test tylko z jedną odpowiedzią Jak dla mnie to był pokickany ale nie moja w tym rzecz. Prawie z każdego działu było przynajmniej jedno pytanie z chemii a co do bioli to powtórz układy i krew a reszty nie pamiętam Na marginesie rzeknę, że po pierwszym półroczy z uwielbieniem wywalają parę osób
AniaT.
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2009, o 14:35

Re: Studium farmaceutyczne - Przemyśl

Post autor: AniaT. »

Dziękuję za informacje. Szczerze mówiąc to mnie troszkę zaskoczyłaś ale spróbować zawsze można. Nie wiedziałam, że tam wyrzucają. hehe spoko Dobrze, że melisa na mnie działa (dzięki niej zdałam prawko), to będę miała jakieś wpsarcie psychotropowe"! pozdrawiam

[ Dodano: Sob Cze 27, 2009 20:02 ]
Macie może przykładowe testy z poprzednich lat? Kompletnie nie wiem czego się spodziewać. I jaki jest stopień trudności. Jeśli macie takie coś, to byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie na maila. Jak cos to proszę o kontakt na gg 8568999 i podam maila. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości