Przedmioty.

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Przedmioty.

Post autor: marzenka »

na biologii standardowo jest chemia nieorganiczna, organiczna i fizyczna. I z tego co wiem, to wszędzie tak jest.
Czasem jeszcze dochodzi ogólna, albo analityczna
Awatar użytkownika
Liliaferr
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2008, o 11:00

Re: Przedmioty.

Post autor: Liliaferr »

A co robiliście na mikrobiologii?Możecie się podzielic doświadczeniami ćwiczeniowymi?
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Przedmioty.

Post autor: Tahtimittari »

Liliaferr pisze:W sumie ja na swoich studiach mam przedmiot który zdawał się być totalnie nie związany z matematyka
Liliaferr pisze:Tak, na moich obecnych studiach mieliśmy przedmiot który napradę nie miał nic mieć wspołnego z matematyką.a jak się okazało same zadania, takie na logikę ,gdzie jedno zadanie zajmowało nam 4 strony A4 w sumie.więc.
jaki to przedmiot? :gt
Awatar użytkownika
Liliaferr
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2008, o 11:00

Re: Przedmioty.

Post autor: Liliaferr »

Uprawa roli i nawożenie:D trzepanie samch zadań na kilka stron A4a gdy masz już błąd na początku to i tak nic z tego nie wychodzi
CHOCOLATE
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2009, o 18:15

Re: Przedmioty.

Post autor: CHOCOLATE »

Witam wszystkich na forum . Obecnie jestem uczennicą Liceum, ale jestem już naprawdę zdecydowana = chciałabym studiować biologię. Z matematyką i chemią nie mam na razie problemów, muszę przyznać, że ku memu zdziwieniu z łaciną również.Jednak fizyka jest dla mnie koszmarem , mam bardzo wymagającą profesorkę i pomimo wielu godzin spędzonych na ćwiczeniach i nauce idzie mi średniawo. Czy na studiach biologiczny fizyka jest tylko na samym początku czy ciągnie się przez cały czas i czy ktoś, kto nie jest najlepszy przetrwa 1 sesję. Oprócz tego chciałabym się też dowiedzieć, jak wyglądają zajęcia = przewaga teorii czy zadań?
Z góry dzięki za odpowiedz .
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Przedmioty.

Post autor: Sephora »

CHOCOLATE pisze:Czy na studiach biologiczny fizyka jest tylko na samym początku czy ciągnie się przez cały czas
jest tylko na początku, pierwszy rok ewentualnie drugi(zazwyczaj pierwszy)
CHOCOLATE pisze:czy ktoś, kto nie jest najlepszy przetrwa 1 sesję.
myślę że da radę) bo to zazwyczaj biofizyka- dużo tu teorii,mało zadań i materiał z fizyki raczej przyjazny (oczywiście są wyjątki pojedyncze osoby mialy problemy z biofizyką),ale myślę że jak ktoś się będzie starał, to nie powinno byc problemu
CHOCOLATE pisze:przewaga teorii czy zadań?
przewaga teorii
Awatar użytkownika
Liliaferr
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2008, o 11:00

Re: Przedmioty.

Post autor: Liliaferr »

Zadań, a z jakiego działu najwięcej ich bywa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości